2733
2734
عنوان

مبلمو دوس ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روکششو عوض کن فوقش. شیش ماه خیلی زوده

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
2728

حالا مبلای جهیزیه من قهوه ای تیر بود خسته شده بودم البته داغونم شده بودن ولی اینبار رنگ روشن برداشتم حتی سرویس چوبمم تیره بود اینبار روشن ادم بعد یه مدت خسته میشه منکه دیگه اصلا رنگ تیره نمیتونستم تحمل کنم

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔
ینی با بقیه وسایلت؟تو عکس زیاد معلوم نیس ولی معمولا مبل و پرده رو ست میکنن

صبر میفرستم ببین

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

عزیزم مبلات که خیلی قشنگن اتفاقا من دوس دارم توی این مایه ها مبل بخرم

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
بچه ها مبل چرمی که پوستش یکم کنده رو بنظرتون چند میبرن؟

واى عزيزم مثل من 

منم يه مبل چرمى ٥ سال بود داشتيم 

ديگه پوستش خراب شد 

همش خونه ميشد اشغال اون 

هر جا رفتم روكش گفتن ١/٥٠٠ الى ٢ تومن مبشه 

منم ديدم فايده نداره 

هيشكى هم نبردش 

شوهرم از غصه گذاشتش دم در 

🧿
2738

مبلتو بزن تو دیوار با یه مبل دست دوم عوض کن. یا بزن تو دیوار با پولش از کارگاه هایی که قیمتاشون مناسبه مبل راحتی بخر. 

منم فرشمو دوست نداشتم ۱ ماه بعده عروسیم عوض کردم. ولی با کلی خجالت چون میدونستم کارم زشته ولی واقعا رو مخم بود

به نظر حساس شدى  وگرنه مبل هات خوبه  اصلا ديگه فكرش و نكن  مهم نباشه برات

حساس که اره خیلی . 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
2706