2733
2734
عنوان

چطور بفهمم جسم خارجی تو بینی بچه م گیر کرده یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25130 بازدید | 67 پست
اسم روستا یا اون فرد رو نمیتونی بگی؟

عزیزم یه روستایی هست تو اراک باسم مسن آباد..به پیرزنه میگن خاله دونه انگار..دیگه معروف شده...

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آهان میدونم چی میگی عزیزم ما اینجا به کسی که این کار رو میکنه میگیم بندی!  بعضیا خیلی اعتقاد ...

شوهرت رو ولش کن..حتما بازم ببرش پیش این خانمی که میگی..مطمئن باش عالی..لااقل اگر نداشت هم خیالت راحت میشه😘😘

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم روستا یا اون فرد رو نمیتونی بگی؟

فک کنم تو هر شهری باشه ها

من اصلا قبلا نمی دونستم همچین چیزی وجود داره، از همکارام شنیدم

میگم بعضیا خیلی اعتقاد دارن بش

همکار من که حتی بچه ش سرما بخوره اول میبره پیش بندی بعد پیش دکتر  : /

ولی من فک می کردم فقط واسه چیزی که تو حلق گیر کرده جواب میده، نمی دونم واسه بینی هم جواب میده یا نه

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
شوهرت رو ولش کن..حتما بازم ببرش پیش این خانمی که میگی..مطمئن باش عالی..لااقل اگر نداشت هم خیالت راحت ...

خونه ش اطراف شهره تنهایی می ترسم برم

الان به همکارم گفتم میگه من همون اول بت گفتم ببر پیش بندی

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
فک کنم تو هر شهری باشه ها من اصلا قبلا نمی دونستم همچین چیزی وجود داره، از همکارام شنیدم میگم بعضی ...

بابا این قدیمیا خیلی حالیشونه..دختر داداش من و سه روز بیمارستان بستری کردم فقط با اکسیژن زنده بود...نفهمیدن که چیه..اونوقت این پیرزن قدیمی

.ده دیقه ای بچه رو از این رو به اون رو کرد🙈🙈🙈🙈

من تهرانم خیلی دنبالش هستم ولی نتونستم پیدا کنم

ایشالا پیدا کنی

میدونی جالب اینجاست برخلاف حرف شوهرم که میگفت اینا دروغه، همون یبار که پسرمو بردم پیش خانومه قشنگ گفت این بندی نداره، هیچ پولی هم نگرفت

ایشالا پیدا کنی میدونی جالب اینجاست برخلاف حرف شوهرم که میگفت اینا دروغه، همون یبار که پسرمو بردم پ ...

آره بنده خداها..از ماهم‌نمیگرفت

.به زور ده تومن گرفت...پس نی نی رو حتما ببرش😍😍😍ایشالله زود خوب بشه🤗🤗🤗

بابا این قدیمیا خیلی حالیشونه..دختر داداش من و سه روز بیمارستان بستری کردم فقط با اکسیژن زنده بود... ...

من حتی از زبون یه پزشک شنیدم که به این کار اعتقاد داره!

همون دیروز مامانم چند بار فینشو گرفته بودن چیزی در نیومده بود جواب درست نمیده بهم آخه : (

اگه رفته باشه تو حفره بالا که با فین در نمیاد

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
اگه رفته باشه تو حفره بالا که با فین در نمیاد

دیده هم نمیشه؟؟

2706