2733
2734
عنوان

مامانای گل لطفا بیان

97 بازدید | 13 پست

سلاام دوستای عزیزم‌دو هفته ای هست برا دخترم غذا کمکی شروع کردم  میخوام ببینم الان باید روزی چقدر فرنی بهش بدم و بعد از فرنی و حریره بادوم چی میتونه بخوره؟در ضمن آب چقدر نیاز دارن بخورن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

هرقدر میلش میکشه بده بخوره البته حواست باشه کم شیر خودتو نخوره. پسرمن هروعده 9قاشق غذا خوری سوپمیخوره با ولع ی ماهه غذا کمکی میدم. بعد حریره باید سوپ ساده با گوشت گوسفند هویج برنج بدی البته اخر پخت تا ی هفته باید گوشتو جدا کنی باقی رو له کنی بخوره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

تا یکسالگی باید اول شیر بدی بعد غذا. تا یکسالگی هدف از غذای کمکی پر کردن شکم بچه نیست بلکه آشنایی بچه با طعم و قوام غذاست.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
هرقدر میلش میکشه بده بخوره البته حواست باشه کم شیر خودتو نخوره. پسرمن هروعده 9قاشق غذا خوری سوپمیخور ...

پسرتون چند ماهشه؟

پسرم الان شده6 ماهه من برا تغذیش فقط از طب سنتی واسلامی کمک میگیرم که اونم میگه غذا از4ماهگی. البته پرنس شیرخشکیه ولی بازم دستور غذایی خواستی بگو تا برات بفرستم. گوشت گوسفند بخاطر طبیعت گرم وترش از همه بهتره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
پسرم الان شده6 ماهه من برا تغذیش فقط از طب سنتی واسلامی کمک میگیرم که اونم میگه غذا از4ماهگی. البته ...

ممنونم خانمم اتفاقا چند تا سوال دارم اول اینکه من حدود دو هفتس فرنی دادم چندروزه حریره بادومم میدم شیرخشک هم روزی یکبار بهش میدم بقیش شیر خودم حالا میخوام بدونم چه سوپی و کی شروع کنم  و میوه را کی  شروع کنم و چقدر باید درطول روز غذا کمکی بهش بدم ؟بعد اب شما چقدر میدی؟دستور پخت سوپ لطفا بهم بده

سوپ با گوشت گوسفند هویج  برنج و کمی روغن زیتون. اول گوشت نیم پز بشه بعدش برنج هویج رنده شده اضافه کن هر3روز ی سبزی رو اضافه میکنی. بهترین ظرف براطبخ غذای بچه ظرف پیرکس. من وقتی کم ادار میکنه یا مدفوعش سفت میشه 90سی سی اب میدم وگرنه روزی30سی سی ولی دقت کن پرنس من شیرخشکیه. دکترش میگه 3وعده کامل و میان وعده اما اول شیرخودت بعدنیم ساعت غذا بده. من میوه از همون اول توپستونک تغذیش میزارم ابشو بخوره. طب سنتی میگه بهترین گوشت گوسفند. میوه گلابی سیب و به. دقت کن گلابی ملین وقتی اسهاله بهش ندی. سویق کودک حتما به بچه بده. من اینارو از شاگرد اقای تبریزیان گرفتم. درضمن گشنیز و شاهی اصلا برا بچه خوب نی

یادم شد بگم ی هفته اول بعوازپخت سوپ گوشتشو جدا کن خودت نوش جونت کن باقی موادو با گوشت کوب دستی له کن بده بخوره میکس نکنی تا عمل جویدن یادبگیره بعد ی هفته گوشتم با مواد له کن بده بخوره. گوشت گوسفند روز درمیون. من برا پرنس عصرا کرم میوه درست میکردم. ارد برنج نبات با سیب یا گلابی رنده شده و120سی سی اب بزار ی ربع بپزه بده بخوره. توی سوپ چند قطره اب لیموی تازه بچکون طعم بگیره