2737
2734
عنوان

قاعدگی فوووووری

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرق رازیانه بخورم؟؟؟ والا الان یه هفته بیشتره یه استکان ترکیب عرق رازیانه و بابونه میخورم😔😔😔😔ولی ...

شاید عرقش اصل نباشه . رازیانه رو بخر پودر کن دوزی ۱یا ۲ بار یک قاشق مرباخوری از پودرشو با آب بخور

یا رازیانه رو نیمکوب کن دمنوشش کن 

یه گروه ت لگرام داشتم که خیلی ها با طب سنتی دوا شده بودن حتی اونایی که باردار نمیشدن پاک شده انشالله از یکی بگیرم تاپیک میزنم توش عضو بشید. دکترش محمدرضا سالم حصاری هست

عزیزه دلم توکل بخدا ان شاءالله شما هم با صلاح و مصلحت خدا مامان بشی

من خودم یک هفته پری نشدم فکر میکردم مشکل دارم میخواستم گرمی بخورم که یکی از دوستان همینجا گفتن تست بارداری بده خدا خیرش بده

که تست دادم مثبت بود واسه همین گفتم مطمئن شو

2728
چندوقته عقب انداختی

قبلا همیشه تقریبا هرماه پریود میشدم۴۰ روز ۴۵ روز....ولی میشدم...ماه قبلا بعد ۶۵ روز اومد. این ماه چند روز عقب افتاده اما هیچکدوم علایمشو ندارم مثل درد سینه....معلونه باز قرار دوماه بشه

انسااااانم آرزوست...........
عزیزه دلم توکل بخدا ان شاءالله شما هم با صلاح و مصلحت خدا مامان بشی من خودم یک هفته پری نشدم فکر می ...

ممنون عزیزم.انشالله بسلامتی نی نی تو بغل بگیری.... نه گلم من تنبلی دارم...باردار نیستم

انسااااانم آرزوست...........
2738
ممنون عزیزم.انشالله بسلامتی نی نی تو بغل بگیری.... نه گلم من تنبلی دارم...باردار نیستم

چندماه عرق رازیانه راهرروز به غیر ازدوره ی قاعدگیتون استفادهرکنید یاخودرازیانه راازعطاری بگیرید ودم کنید وبخورید تا هورموناتون تنظیم بشه ورزش هم یادت نره چون اضافه وزن بزرگترین دلیل تنبلی تخمدانه

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد