2733
2734
عنوان

اون هایی پسر میخواید بیاید با هم همفکری کنیم ؟؟؟؟؟؟ فور ی!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1011973 بازدید | 2404 پست
والا بخدا منم گیج شدم.من دکتر نرفتم واسه رژیم ولی یه سری چیزارو مراعات کردم.دکتر به شما شست و شو با ...

شما هم در حال اقدامی برا پسر دار شدن ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی سلام من هنوز پیش دکتر نرفتم وقت گرفتم که برم خودم هم از بچه های همین سایت شنیدم نمی دونم چقدر ...

متاسفانه دختر شده بود!!!!!! واسه طرز فکرت متاسف باش نه واسه دختر شدن بچه ات!

از خدا خوشبختی خواستم تورا برایم فرستاد❤
2731

سلام.

خوردن یا نخوردن یکسری مواد غذایی احتمالش کمه که جنسیت و تعیین کنه.

من خودم و شوهرم همیشه مواد غذایی کلسیم دار می خوردیم نه اینکه برای دختر دار شدن نه. فقط بیشتر دوست داشتیم. پتاسیم و سدیم  م خیلی کم مصرف داشتیم.

تنها وسط دوره نزدیکی داشتیم و یکبار .

الان یه پسر خوشگل و تپلو باردارم.

خدا هرچی بخواد همون می شه احتمالش ضعیفه با خوردن و.... پسردار یا دختر دار شد.

2738
تعیین جنسیت جنین مقدمه دوستان خوبم سلام . در این وبلاگ من سعی میکنم مسائل مختلف در مورد جنین و ن ...

سلام این جدولی ک فرستادین مربوط ب سن مادر و ماه لقاح چطوره؟نفهمیدم .من ٢٣سالمه متولد فروردین ٧۴هستم .میخوام ببینم چ زمانی اقدام کنم ک بچم پسر بشه .لطفا جواب بدین بهم

تعیین جنسیت جنین مقدمه دوستان خوبم سلام . در این وبلاگ من سعی میکنم مسائل مختلف در مورد جنین و ن ...

سلام این جدولی ک فرستادین مربوط ب سن مادر و ماه لقاح چطوره؟نفهمیدم .من ٢٣سالمه متولد فروردین ٧۴هستم .میخوام ببینم چ زمانی اقدام کنم ک بچم پسر بشه .لطفا جواب بدین بهم

سلام این جدولی ک فرستادین مربوط ب سن مادر و ماه لقاح چطوره؟نفهمیدم .من ٢٣سالمه متولد فروردین ٧۴هستم ...

عزیزم به این جدول اعتماد نکن شانس بارداریتو کم میکنی

اول اینکه روز تخمک گذاریتو معلوم کن با سونو واژینال مطمئن تره 

دوم اینکه  اگه مثلا  ۱۴ زمان تخمک گذاریتونه ۱۳،۱۴،۱۵ نزدیکی کن 

سوم اینکه به همسرتون کاملا غذای مقوی وگرم بدین ،مثل کاچی۴مغز.روزی دوسه تا لیوان کاکائو 

نسکافه...فلفل فروان تو غذا 

سردیجات اصلا نذارین بخوره 

و از میوها مرکبات عالی 

روزی یه قرص جوشان ویتامین سی.یک روز درمیان ویتامین ای 

من قرص فریتیل آید وکانت بست هم دادم به همسرم (اینکارارو از سه ماه قبل انجام دادم والبته فقط از روزی که خودم پری میشدم تا روز تخمک گذاریم رژیم داشت بعد ازاون قطع میکردم ولی اصلا نمیذاشتم سردیجات مصرف کنه)

2706