2737
2739

گلناز جون من همیشه برای عصب کشی و پر کردن دندان های خودم و خانواده ام میریم کلینیک وصال تو کرج خیلی خوبه و حرف اول رو میزنه . از نظر قیمت هم اصلا گروون نمیگیرن و کارهاشون با تخفیف انجام میدن این چند سال که میریم نه فقط برای عصب کشی ها برای هر کار دندانی چه درمانی که خودم رفتم و چ لمینت که انجام دادم راضیم و خیلی جفتش خوب بود و راضیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گلناز جون من همیشه برای عصب کشی و پر کردن دندان های خودم و خانواده ام میریم کلینیک وصال تو کرج خیلی ...

منم تعریف کلینیک وصال رو زیاد شنیدم میشه لطف کنی ادرسشو بهم بدی از دوستم پرسیدم که میره میگه من خودم تصویری بلدم نمیتونم اینجوری بهت ادرس بدم الان یه ماه منتظرشم باهم بریم ولی جور نمیشه . میشه شما لطفا کنی ادرس بدی تا بتونم زودتر کارم انجام بدم . مرسی

2728
منم تعریف کلینیک وصال رو زیاد شنیدم میشه لطف کنی ادرسشو بهم بدی از دوستم پرسیدم که میره میگه من خودم ...

اره عزیزم الان برات می فرستم به نظر من که بری کلینیک وصال پشیمون نمی شی کلینیک دندانپزشکی وصال - کرج ملاصدرا - میدان نبوت - طبقه سوم 

2738
اره عزیزم الان برات می فرستم به نظر من که بری کلینیک وصال پشیمون نمی شی کلینیک دندانپزشکی وصال - کرج ...

وای مرسی عزیزم که ادرس کلینیک وصال رو گذاشتی من تعریفشو زیاد شنیدم ولی نمی دونستم کجاند . خداخیرت بده 

من خودم یه دندانپزشکی رفتم و کامپوزیت انجام دادم خیلی بدجور بودش و اصلا راضی نبودم خیلی پرس و جو کردم که چه کار کنم و پیش چه دکتر برم با معرفی چند تا از دوستام رفتم کلینیک دندانپزشکی وصال و کامپوزیت ها برداشت دوباره و از اول مجددا کامپوزیت انجام دادم . و الان خیلی راضیم واقعا کارش تمیز و مرتب شده و اصلا مثل قبل نیست 

وا  مگه  کرج  دانشکده  دندانپزشکی  داره ؟؟؟   مطمینی؟؟؟

سلام،بله دقیقآ دور میدون گلها هستش،کوچه مرکز تجاری،کتویی زاده. 9368145199 اگه ممکنه،شما رفتین و درست بود به منم خبر بدین

منم یه بار رفتم کلینیک وصال.یادتون باشه حسابی هر کی هر کیه.اول پیش یه دکتر دیگه مشاوره بگیرین بعد با اگاهی برید اونجا.دندان سالمم رو عصب کشی کرد.می گه هر دندونی که بخوایم روکش کنیم عصب کشی می کنیم.در صورتیکه دکتردیگه که نشون دادم گفت چرا دندون سالم رو عصب کشی کرده.هم هزینه اضافی دادم هم دندون زنده رو با دست خودم نابود کردم.من اصلا وصال رو توصیه نمی کنم.

2706