2737
2734
عنوان

دلم براش سوخت 😢😧

360 بازدید | 14 پست

خانوما چرا بعضیاتون اینجوری هستین چرا اینقدر راحت دل میشکنین بیچاره اومد یکم شادیشو باخودمون قیمت کنه این کارا چیه 

تاپیک اون خانومیو میگم که تازه طلاق گرفته بود خوشحال بود 

احترام برای کسایی هست که لایقش هستند نه طالبش 

هی میان میگن امروز که تعطیل بودو فلا خو یبار گفت دیروز طلاق گرفته امروز تاپیک زد گفت امروز بسی خوشحالم حالا کارگاهای سایت هی میان میگن امروز کع تعطیل بود 

احترام برای کسایی هست که لایقش هستند نه طالبش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دلسوزی ممنوع....فضای مجازیه ....اعتماد ممنوع ...فضای مجازیه....مثل اون خانمی که میگفت تبریزه و توی این سرما با دخترش بدون گاز و بخاری سرمیکنه....(کاربر دخترم دنیامه اگه اشتباه نکرده باشم).....

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

طلاق گرفتن جارزدن نداره دیگه 

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
ی سوال اون قضیش چی بود  کنجکاوم

خانمی میگفت همسرم زندانه و وسایل زندگیم رو فروختم ...الان با دختر ده ماهه ام بدون گاز توی این سرما هستیم..قبض سیصد تومنی رو پرداخت نکردیم و گاز رو قطع کردن

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
2706