2752
2734
کسی نگفت امروز. دیروز طلاق گرفتم . امروز صب رسیدم شهر خودم.تهران بودم

تو عنوانت زدی امروز که

😥

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آدم چقدر پرووو اخه... تازه تو هر مرحله تا تونس اذیت کرد و دیر میومد 10 روز 10 روز... خدا لعنتش کنه

خب مگه پاک نمیکنن از داماد خواهرشوهرمو پاک کردن که 😐😐😐

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕
آدم چقدر پرووو اخه... تازه تو هر مرحله تا تونس اذیت کرد و دیر میومد 10 روز 10 روز... خدا لعنتش کنه

میگم امروز ک تعطیله چ جوری طلاق گرفتی بسی خواهر

پسرم یعنی دنیام همسرم یعنیتمام زندگیم   
شاید خارج از کشور زندگی میکنن 😊

خارج کشور هزینه طلاق ک شش تومن نمیشه 😕

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

حدود 10 سال پیش دوستم طلاق گرفت با شیرینی اومد خونمون انگار تازه دنیا اومده بود

اون موقع همه اطرافیان دعواش میکردند 

الان خدا رو شکر زندگی خوبی داره

دوباره ازدواج کرد دو تا بچه هم داره

مجردی نه بیوه ای

حالا بگه بیوه تو عقده های دلت آروم میشه 😒😏

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋
2706