2733
2734
عنوان

هرکی تجربه سنگ کلیه داشته زود بیاد

1654 بازدید | 26 پست

من یکی دوهفتس سنگ کلیه فهمیدم دارم ینی یه روز یهو با درد شدید از خواب پریدم به زور رفتم درمانگا و ازمایش و .. خلاصه گفتن سنگه رفتم سونو گف یدونه چپ یدونه راست هرکدوم حدود نیم سانت 

بعد ازونروز اب و چیزای ابکی و دلستر اینا زیاد خوردم ک دفع شه الان سه روزه خونریزی یکم دارم خیلی درد دارم یکمم تو ادرارم خوب و شن ریزه انگار میاد .نوار گذاشتم لخته میاد یکم . طبیعیه ؟ داره سنگا دفع میشه نه ؟ زود بگین حالمخوب نیس . 

شوهر من باس چادری باشه تو خونه فقط واسه خودم آرایش کنه من غیرتیییم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ی هندونه بگیر بشور باهمون پوستش بپز بعد که پخت بخورش سنگ داشته باشی میاد 

خیلی بده راست میگی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ی هندونه بگیر بشور باهمون پوستش بپز بعد که پخت بخورش سنگ داشته باشی میاد  خیلی بده راست میگی&n ...

خوردم . الان انگار داره میاد میگم خون ریزی و این دردا طبیعیه؟ 

برو متخصص کلیه ، خونریزی و لخته هم به خاطر جابجایی سنگ هست ، ظاهراً سنگت داره ازش کنده میشه تا پنج میل خود به خود دفع میشه 

طناب بزن زیاد 

آب روزی بیست و چهار پنج لیوان بخور 

برو متخصص کلیه ، خونریزی و لخته هم به خاطر جابجایی سنگ هست ، ظاهراً سنگت داره ازش کنده میشه تا پنج م ...

۲۴ لیوان واقعا ؟؟؟ وای برم بخورم اب . 

عه پس نشونه اومدنشه ؟ خداروشکر ترسیدم از لخته و خون 

الان این درد و خونریزی طبیعیه ؟ 

آره عزیزم شوهرم ۴ ماه پیش یه سنگ خاردار دفع کرد با خونریزی زیاد ولی بعد دفع کامل خوب شد

اما حتما دکتر برو نکنه گیر کرده جای بدی آخه مادر جاریم اینطور شد عملش کردن

خوردم . الان انگار داره میاد میگم خون ریزی و این دردا طبیعیه؟ 

اره از جاش تکون بخوره خونریزی داره

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
آره عزیزم شوهرم ۴ ماه پیش یه سنگ خاردار دفع کرد با خونریزی زیاد ولی بعد دفع کامل خوب شد اما حتما دک ...

اخه دکتر همون هفته پیش ک رفتم گف خودش باید دفع بشه . ینی الان دوباره برم سونو بدم بنظرت ؟ 

اخه دکتر همون هفته پیش ک رفتم گف خودش باید دفع بشه . ینی الان دوباره برم سونو بدم بنظرت ؟ 

نه دیگه نمیخواد

دفعش لامصب طول میکشه میدونم خیلی هم دردناکه شوهر من که ضجه میزد 

همون عرق خارشتر رو زیاد بخور با مایعات فراوون

2706