2733
2734
عنوان

مامانا یه سوال؟

135 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من الان بچه دومم را باردارم تمام علایمم با حاملگی دخترم یکی هست.

سونو nt به من جنسیت را حدودی دختر گفت.

دو هفته بعد دکتر  گفت صدای قلبش به دختر میخوره.

اما چند روز پیش سونو آنومالی گفت پسره.

به نظرتون کدوم ها درسته؟

دو تا سونو هم من یه جا دادم.

روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم آخه همه علایم با دخترم یکی هست .

برای خودم هیچ فرقی نداره ولی دخترم تا بهش گفتیم برادر داری میگه من برادر دوست ندارم خواهر میخوام مثل خودم دختر باشه تازه گریه هم میکنه

روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.

حالا این دکتره از همه را دریت گفته یعنی  nt و آنومالی یه جیز گفته اما شانس من که اینقدر شکاکم و استرس دارم متفاوت گفت.

حالا به دکترم گفتم یه سونو دیگه بنویس جند هفته دیگه بدم 

2738
نمیدونم آخه همه علایم با دخترم یکی هست . برای خودم هیچ فرقی نداره ولی دخترم تا بهش گفتیم برادر داری ...

انورمالی رو چند هفته بودی رفتی؟

هرچقدر سن حاملگی بیشتر باشه نتیجه درست تره.به سونو گرافی انتی زیاد اطمینان نکن و اینکه علائم هر حاملگی بستگی داره به بدن طرف نه نوع بچه....

انورمالی رو چند هفته بودی رفتی؟ هرچقدر سن حاملگی بیشتر باشه نتیجه درست تره.به سونو گرافی انتی زیاد ...

سونو ان تی ۱۲ هفته و ۶ روز

سونو آنومالی ۱۸ هفته و ۲ روز رفتم

بچت پسره عزیزم.مبارک باشه.

ممنونم عزیزم.