2733
2734
عنوان

شما هم مثل من بدهکارید؟ ...

192 بازدید | 21 پست

سلام؛

شاید حدوداً 8 سال پیش بود که شبی با یکی از دوستام قدم زنان می رفتیم پارک. برای خرید تنقلات به مغازه ای خواروبار فروشی رفتیم. موقع حساب کردن اقلام، گرم حرف زدن بودم ونمیدونم چی شد که پول را با بی احترامی انداختم جلوی فروشنده. فروشنده هم بقیه پول را با همون حالتِ من انداخت جلوم. خودم این رفتار فروشنده را که دیدم از رفتار اوّلیم خجالت کشیدم. تشکّر کردم و ادامه دادیم و گذشت ....

امّا این بی احترامی هیچ موقع از ذهنم پاک نشد. تا اینکه چند ماه بعدش مطلع شدم اون آقا، دختر و دامادش در حین مسافرت رفتن ته یک درّه. یه جورایی دستم کوتاه شد. من یک احترام به اون مرد بدهکار شدم. از رفتار خودم خیلی پشیمانم. گفتم کاش بود تا میرفتم عذرخواهی می کردم.

به پدرم هم یک سفر بدهکار شدم که نشد انجام بدم.

به مادرم هم بدهکار شدم که شاید در پستی گفتم.

شما هم مثل من بخاطر برخی رفتارتون بدهکار مردمید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ادم عذاب وجدان میگیره  بیشتر....پس بهتره  سعی کنیم انسانیت داشته باشیم😊

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740
به خواهرشوهرم قول داده بودم براش پیتزا درست کنم ولی تا من احمق دعوتش کنم و درست کنم براش فوت کرد

😟😟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

به مادرم بدهکارم به خاطر لحن بدی که یبار تو حرف زدن باهاش داشتم هیچوقت از یادم نمیره همش اون صحنه جلو چشممه نمیدونم چرا اونجوری کردم شاید به خاطر اینکه از دست خواهرم عصبانی بودم و تو لحن صحبتم با مامانم تأثیر گذاشته 😞

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶