2733
2739
عنوان

فیت و فان😨

1186 بازدید | 21 پست

پودر دسر فیت و فان گرفتم . اولین باره. میخام واسه مهمون درست کنم موزیش خوشمزس؟؟ بعد اینکه من تو خوته نه همزن برقی نه دستی هیجکدومو ندارم. با جنگال نمیشه بهمش زد/! درست میشه با چنگال یا حتما باید همزن باشه؟!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جند دیقه هم میزنی خانمی؟! غلظتش باید چقدز باشه؟ جقدر تو یخجال بمونه؟؟؟

روی جعبش نوشته عزیزم ساده ترین دسره

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  

کم کم  بریز اول پودر بعد شیر تا به غلظت برسه خودت متوجه میشی(یسریا نیاز به حرارت داره اگه جعبشو بخونی نوشته) بعد بذار توی یخچال یه ساعتی بمونه

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
2738
اخه نوشته باهمزن برقی بعد ۲-۳ مین امادس. من میگم شما با چنگال چقدر میزنی ؟! همون ۲-۳ مین؟!

مهم اینه که یکدست بشه گوله گوله نشه.تند تند هم بزن که گوله نشه 

اره اونا پودینگه حرارت میخاد . مرسی

من فیت و فان هم دیدم که نیاز به حرارت داره حالا شاید مال شما یجور دیگست اما باز جعبشو بخون برای اطمینان

مرسی دوستان. حالا خوشمزه هست؟!

اره من که خیلی دوست دارم البته بعضی وقتا همراه ژله درستش میکنم

2706