2733
2734
عنوان

جهزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بذار تو حسابت سودشو بگیر  

وسیله ها هر روز عوض میشن 

طلا هم اجرتش سنگینه عوض اینکه سود کنی باید وق فروشش یه چیزی هم از جیبت میدی و ضرر میکنی 

یه راه دیگه هست اونم اینکه سکه بخری بذاری کنار اون لااقل به روزه و هیچ وقت از قیمتش کم نمیشه

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙
2728

البته طلا میشه هم دست دو یا بدون اجرت خرید .راستی من پول زیادی ندارم ک یهو مثلا چند میلیون بدم طلا همش دارم‌خورد‌خورد جمع میکنم. .سیصد .صد دویست اینجوری منظورمه

وسايل اصلا نخر چون هرروز يه چيز جديد مياد بعدا قديمي ميشه و پشيمون ميشي

بهتره بزاري تو حسابت ، طلا هم بخري خوبه ولي الان طلا گرونه و بعدا كه بخواي بفروشي ازش كسر ميشه ، اگر طلا هم گرفتي طلاي بدون اجرت بگير كه برات به صرفه تر باشه، اين نظر منه

2738
البته طلا میشه هم دست دو یا بدون اجرت خرید .راستی من پول زیادی ندارم ک یهو مثلا چند میلیون بدم طلا ه ...

پس همون دويست و سيصد تومن و بزار توحسابت ،مبلغ زيادي كه شد ميتوني هم تو بانك بزاري باشه سود بياد روش يا طلاي بدون اجرت بگير

طلا نگیر موقع فروش خیلللزے کم میخرن خیلے از روش برداشته میشه حیف میشه    جهزیه نگیر چون کهنه میشه    ب نظر من سکه بگیر   خیییلللے چیز ناچیزے از روش برداشته میشه   هر ماه یه سکه بگیر بزار گاوصندوق یا جاے امن

2706