2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم روزا فقط حالت تهوع دارم بالا نمی یارم دوس دارم فقط دراز بکشم از بوی غذاها بدم نمی یاد. تا وقتی گرسنم نشه نمی تونم غذا بخورم . اگه با معده ی خالی آب بخورم بالا می یارم فقط صبحا خیلی تشنم میشه ولی نمی تونم آب بخورم وگرنه به شدت حالم بد میشه. ساکم سمت راستمه. پوستم خشکه لبام همش پوست پوسته میشه اگه شوری ببینم نمی تونم جلو خودمو بگیرم خیلی دوس دارم. ولی اگه شوری و ترشی بخورم بدجور حالم بهم میریزه به خاطره همین همش شیشه ی عرق نعنا کنارمه مدام می خورم که سردیم نشه. بس که گرمی می خورم بدنم کهیر زده. فعلا همینا

2731

من سر دخترم ويارم شيريني بود

ايندفعه همش خيارشور و ترشي و آش ميخوام فكر ميكردم پسره

ولي تو هفته دوازده گفت جنسيت مسخص نيست ولي به سمت دختره

حالا منتظرم آنومالي برم ببينم دخترم داره خواهر دار ميشه يا برادر دار

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
بچه ها شما قبل از موعد پریودتون سینه دردم داشتید؟ که نشون دهنده بارداری باشه؟

آره من فقط اگه دست بهش می خورد دادم هوا میرفت اصلنم نمیتونستم رو سینم بخوابم. خیلیم زود شروع شد. زودتر از دفعات قبل از بارداری

2738
من بیشتر شیرینی میخورم بچم پسره,فک نکنم ربطی داشته باشه

آره بنظرخودمم ربطي نداره

ولي چون ويارم با قبلي فرق داره فكر كردم شايد جنسيتش فرق ميكنه و پسره

يعني ميشه دوبار دختر باردار بود و هركودوم وياراي متفاوت داشت؟

هرچند من راضيم هرچي خدا بده فقط سالم باشه

عاشق اينم كه دخترم خواهر داشته باشه😍

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
من از هفته ٦ تا ١٢ علايمم يه جور بعد بعد كلا علايمم تغير كرد جنسيت ربطي به علايم نداره 

خب همون علائم سه ماهگی مد نظرمونه بعدش از خیلی ها عوض شده. البته خودم قبول دارم هرکس یجوره ولی خب بلاخره بیشتر به صورت طبیعی علائمشون همونیه که واقعا برا دختر و پسر هست. حالا یسری هاش فرق داره

من بیشتر شیرینی میخورم بچم پسره,فک نکنم ربطی داشته باشه

من همش دارم بستي و نون خامه ميخورم از بس هوس ميكنم اما بهم احتمال دختر دادن 

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
آره بنظرخودمم ربطي نداره ولي چون ويارم با قبلي فرق داره فكر كردم شايد جنسيتش فرق ميكنه و ...

آره جاریم شرایط شما رو داشت دوتای اولی دختر بود سومی پسر شد,سر اولی و دومی دوتا ویار متفاوت داشت سر پسرش کلا هیچی نمیتونست بخوره

من همش دارم بستي و نون خامه ميخورم از بس هوس ميكنم اما بهم احتمال دختر دادن 

به نظر من هر نوزادی یه طبعی داره و طبع اونه که روی مادرش تاثیر میذاره من خواهرم بچش که پسر بود چون طبعش به شوهرش رفته بود شیرینی خیلی دوست داشت. چون شوهرش سردی بهش نمیسازه. حالا بستگی داره بچه به کی بره طبعش به مادرش یا پدرش. کلا خواهرم همچیزش شده بود شبیه شوهرش

2706