2733
2739

امشب شوهرم به مادر شوهرم گفت بهم ۲۰۰ تومن پول بده واسه تعویض پلاک ماشین دستم خالیه مادرش گفت ندارم من خرم اومدم طرف مادرشوهرمو بگیرم سرم قاطی کرد گفت تو حرف نزن همچین زد صورتم دوتا چشمام باد کرده 

الانم برد مادرش اینا رو برسونه لباساشم پوشید رفت شبم نمیاد فک کنم 

حالم داره از این زندگی بهم میخوره شوهرم واسه این ک به خواسته هاش برسه هرکاری میکنه و از رو همه حتی مادرشم رد میشه فقط دلم میخواد جدا شم خیلی سعی میکنم عصبی نشه ولی اون وحشی تر از این حرفاست

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدا به دادت برسه... تو کار به کار کسی نداشته باش وقتی میشناسیش.  فقط سکوت کن. بهترین راهه. و دعا

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2738

جلو مادرش زد شمارو؟؟ 

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
2706