2737
2739

صورتی چرک😆 با شلوار نود سفید

یا اینکه 🤔جواب شلواری مشکی کدوم بهتره نمیدونم 

لازم ب ذکره تیپ موقتمه😂رسمی نشده هنوز 

موهامو چ رنگی کنم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

رنگو نمیدنم فعلا اما قطعا روشن انتخاب میکنم

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه رنگ سال بنفشه؟؟  من اصلا با مد رنگ پیش نمیرم هر چی ب دلم بشینه به نظرتون ترکیب رنگی طوسی ...

خیلییی😍

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
خدا به همه کمک کنه. و البته باعث و بانیه این بی پولی رو از هفت حد و هقت نسلش لعنت کنه!

کدوم بی پولی.مملکت پولدار از این حرفاست.بیخیال تاپیک دوستمونو منحرف نکنیم

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2731
2738

انگار ن انگار رنگ سال بنفشه...

من ک هر چی می بینم آبی کاربنی و زرد و قرمزه...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
انگار ن انگار رنگ سال بنفشه... من ک هر چی می بینم آبی کاربنی و زرد و قرمزه...

آره منم اکثرا ویترینارو نگا میکنم قرمز میبینم.خیلی زیاده

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟

مانتوم سبز لجنی هست روسری و شلوارم سفیده کیفو کفشم مشکی

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2706