2737
2734
عنوان

خخخخ آقایونی که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 35 پست

[QUOTE=54188136]بزرگواری فرمودن وقتی که شب شد اونوقت لالا کن😆😆😆ولی به روی چشمام خواهرگلم.اگه دوست مهمان حبیب خداست

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

سه تا زن مُـردند

خداوند فرمود:

اولی بهشت

دومی جهنم

سومی طویله

فرشته فرمود : چـــر ا😳😳

خداوند فرمود: اولی شوهر داشته ، دنیاش جهنم بوده ( بره بهشت)

دومی مجرد بوده دنیاش بهشت بوده (بره جهنم)

سومی شوهر مُـرده بوده بی عقل رفته دوباره شوهر کرده ( فقط طویله)😂😂😂

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با عرض معذرت شما پسرا وجودتون کلا جکه.مخصوصا اینایی که میگن هنوز دم به تله ندادم

😆😆

تنها موقعی که خانمها با دقت تمام به حرف شوهراشون گوش میدن؛ وقتیه که شوهراشون تو خواب حرف میزنن:)
2731
[QUOTE=54188136]بزرگواری فرمودن وقتی که شب شد اونوقت لالا کن😆😆😆ولی به روی چشمام خواهرگلم.اگه دوست ...

تشکرخواهرگلم.

تنها موقعی که خانمها با دقت تمام به حرف شوهراشون گوش میدن؛ وقتیه که شوهراشون تو خواب حرف میزنن:)