2733
2734
عنوان

خخخخ آقایونی که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی پسرا برای نخود هر تاپیکی شدن به هر خوشمزگی دست میزنن و مارو میخندونن دمتون گرم که موجب خنده وشادی مارو فراهم میکنین  دلقک جون  😂😂😂😂😂مثل بعضیا😐😐 استارتر با شما نیستم😂😂

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕
2728
پسرها به خاطر دوستاشون حتی از عشقشون میگذرن ، ولی دخترا برای اینکه پسری رو بدست بیارن آرزو میکنن ک ...

دخترا مث پسرا کمبود اینو ندارن که رفیقشون تحویلشون بگیره.و میدونن احساس یعنی چی

بشین بینم باو

برادر فک کنم راه خونه توگم کردی ...اشتباهی اومدی هااااا ...نی نی سایت جای پسر بچع ها نیست

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
2738
نه والا.ماگردنمون از مو هم باریکتره

برو خونتون لالا😃😃😃

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
دخترا مث پسرا کمبود اینو ندارن که رفیقشون تحویلشون بگیره.و میدونن احساس یعنی چی

انقد جبهه نگیرخواهرگلم.مثل همون جوکی که واسش خندیدی اینم جوکه😆😆

تنها موقعی که خانمها با دقت تمام به حرف شوهراشون گوش میدن؛ وقتیه که شوهراشون تو خواب حرف میزنن:)
برو خونتون لالا😃😃😃

بزرگواری فرمودن وقتی که شب شد اونوقت لالا کن😆😆😆ولی به روی چشمام خواهرگلم.اگه دوست نداری تو تاپیکت باشم زحمتو کم میکنم.

تنها موقعی که خانمها با دقت تمام به حرف شوهراشون گوش میدن؛ وقتیه که شوهراشون تو خواب حرف میزنن:)
2706