2737
2734

خانوما یکی یکی عکسارو میزارم😗هولم نکنین تو پست اول میزارم😁

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

اینم کوچولی دوس داشتنی ک فوت شده تو سقوط

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دمش‌گرم در‌ضمن‌رهنما نه راهنما😊

اوا اشتباه نوشتم😁

وای تازه من صبح برنامه رشید پور هست حالا خورشید چیه اونو کلیپشو دیدم که میگه فرودگاه یاسوج رادار نداره از اون طرف هواپیما ۲۵سالشه تازه چیزیه که خودشون میگن اون طرف سیستم ELTفعال نشده که گفتن یه کارشناس گفته این سیستم تحت کنترل فرانسست بدلیل پرداخت نشدن هزینه ماهانش قطعش کردن برای هواپیمایی آسمان 

تمام این خبرارو هم ارسایت دولتی خوندم سایت نامعتبرنیست اصلا 

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
وای تازه من صبح برنامه رشید پور هست حالا خورشید چیه اونو کلیپشو دیدم که میگه فرودگاه یاسوج رادار ندا ...

اره منم خوندم

2706