2733
2734
عنوان

اگه یه تفنگ بهم میدادن اولین نفر اینو خلاصش میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

باو دیونس ولش تنین

خدایا.. رگ گردنو بیخیال..بغلم کن دارم میفتم :)😔ببین ازونی که فکر میکنی خیلی تنها ترم خیلی...🙇خدایا دوستت دارم خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی ببخشید گاهی گله میکنم 🌹اینجارو‌دوست دارم چون..کلی خواهر دارم که به حرفا و‌درد دلام‌گوش میدن..دوستون دارم🌷❤

اینم یه بیمار

کم کم همه مردم ایران به همین وضع دچار میشن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
ارزش نداره بخاطرش بیفتی زندان😐😟😒

دیه ش میدم😐

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
این فقط زبونش کار میکنه. برو با تفنگت سراغ اونایی که عملا مردمو بدبخت میکنن😊

حتما اینکارو میکنم 😁

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
مطمعنین خودشه؟شاید به اسم اونه اخه اینقد علنی داره میگه مردم گاو ایران😐😐😐

اره بابا دفعه اولش نیس همش چرت میگه

اینم تفنگم🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫

2706