2737
2734

بچه ها سرم خیلی درد میکنه 

هنوز شوهرم نیست نتونستم بهش بگم يه کم خالی شم. 

امروز بعدظهر همسایه مون که پسرش هم سن دخترمه و همیشه مياد با هم بازی میکنن زنگ زد که ميام بچه ها با هم بازی کنند.

خلاصه اومدن و.. 

جفتشون 4 سالشونه

خیلی با هم خوب بازی میکنن بی دعوا و با کلی سر و صدا و شیطونی.

خوش ميگذره بهشون واقعا. 

من يه جوري م حساسم ینی دوس ندارم بچه ها تو اتاق تنها بازی کنن. ( ریشه در این داره که بچه بودم اذيتم کردن بچه های بزرگتر) 

مستقیم نميگم طرفم ناراحت شه ولی همیشه زود زود سر ميزنم بهشون. 

خلاصه پنج دقیقه که تو اتاق بودن رفتم سر بزنم 

دیدم رو تختن دخترم دراز کشیده خیلی عادی  پسر همسایه هم داشت شلوار و در مياورد😱😱😱😭😭😭

من و ميگي فقط داد زدم چرا داری در مياری که سریع پوشید. 

مامان ش اومد من گفتم دعوا نکندکه حساس تر بشن. 

رفتم کنار دخترم آروم گفتم مامان خوشگلم چی شده چرا داشت در مياورد. 

گفتم توام مگه در آورده بودی؟ 

گفت نه مامان ميخواستم پشتم و آمپول بزنه. 

طولانی شد الان مینویسم بقیه شو.

وايسید تموم شه سرعت تایپم بالاست

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوب شد رسیدی

😰😮😮😮ما که بچه ها میان خونمون اتاق تعطیله. بازی فقط تو هال و پذیرایی

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2728
2740

اصلاااا نباید تنهاشون بزاری کار خوبی کردی رفتی سر زدی اتفاقا ما هم تو فامیل ی پسر چهار ساله داریم با هررر دختری بازی میکنه شلوارشو میکشه پایین اونجاشو نشون میده 

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

عزیزم من ت  یه جلسه مشاوره بودم. مشاور میگفت بچه ها رو در این حالت دیدین حواسشونو پرت کنید .احساس گناه ندید بهشون. سرزنش نکنید.قانون بازی رو واسشون توضیح بدین یعنی به این قسمتای بدن اجازه ندارین دست بزنین

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
اصلاااا نباید تنهاشون بزاری کار خوبی کردی رفتی سر زدی اتفاقا ما هم تو فامیل ی پسر چهار ساله داریم با ...

😮😲😲😲😲وای اینا دیگه بچه نیستن گودزیلان

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2706