2733
2739

مامانا امروز برا پسرم واکسن چهارماهگی زدیم از صبح زیاد تب نداشت دلی الان 38درجه تب داره که استامینوفن دادم بهش. طبیعطه؟

نباید از ۳۸ بالا بره پاشویه بده ،هر چهار ساعت دو برابر پزنش بعش قطره استامینوفن بده .شیاف هم خوبه اما یادم نیست هر چند ساعت باید بهش بدی .تب بالا باعث تشنج میشه .پس امشب حواست بهش باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دیگه مدام پاشویه کن برا پسر منم تا سی و هشت رسید تا صبح پاشویه کردم کشاله ی رونشو شکم و سرش یه جوراب نخی  خیس هم کردم پاش برای پسر من خیلی موثر بود هر چهار ساعت هم استامینوفن

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2731

تب واكسن ممكنه تا ٤٠درجه هم بره بايد مراقب باشي و پاشويه كني

گردن و دستاشو با دستمال خيس شده مرطوب كن و استامينوفنشو سر وقت بده

آبم بهش بده بخوره

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه

آخی عزیزم منم یه هفته پیش واکسن 4ماهگی پسرمو زدم زود زود کمپرس سرد رو پاش از روی شلوار بزارمواظب باش جای واکسنش خیس نشه یکم لباسشو کمترکن خوب میشه الان قطره دادی یکم دیگه تبش قطع میشه ولی حواست بهش باشه دکتر میگفت درجه حرارت بدن بچه 37به بالا باشه یعنی تب داره 

2740