2733
2734

بچه ها دوستم میگرن داره 

میگرنم که یه چیز عادیه 

نه دارویی مصرف میکنه نه قرصی نه غشیه

فقط وقتی عصبی میشه مثل اکثر ادما سرش درد میگیره 

۴ ساله با یه پسری دوسته که تا ۱ ماه پیش نمیدونست دوستم میگرن داره بعد وقتیم فهمیده گفته عهههه چرا نگفتی تاحالا بهم میگرن خیلی خطرناکه

بعد تو یه بحثی دوستم به پسره میگه تو آلزایمری داره که اینقد همه چی یادت میره؟

اون پسره هم میگه الزایمر ندارم داشتمم خیلی بهتر از میگرنه!!

دوستم بهش برخورده

البته پسره خیلی عذر خواهی کرده گفته غلط کردم گفتم ببخشید پشیمونم و اینا

دوستم میخواد برگرده خو من بودم که ۴ تا درشت بارش میکردم این پسره از بیخ و بن از نظر من رده نظر شما چیست؟؟؟؟؟ ببخشه یا نه چون من نظرم رو کشتن پسره متمرکزه بیشتر😒

راستی ولنتاینم قهر بودن سر همین قضیه و هیچ کادو مادویی نه دادن نه گرفتن

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا میگرن که چیزی نیست همین که پسره عذر خواهی کرده و فهمیده کارش بد بوده کفایت میکنه ولی لطفا دیگه تکرار نشه

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

پسره اگه باهاش ازدواج كنه هم اين قضيه ميگرن روو ول نميكنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
اخه میگرنم تو چشم زدن داره این دیگه چه بی جنبست 😐😐😐

تازه پسره لکنت داره

دوست بیچارم اصلا تا حالا به روش نیورده 

این پسره زیادی دور برش داشته

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
ای بابا میگرن که چیزی نیست همین که پسره عذر خواهی کرده و فهمیده کارش بد بوده کفایت میکنه ولی لطفا دی ...

من میگم چه تضمینیه تکرار نشه

2706