2733
2734
عنوان

خسته شدم یکی بگه چه کنم

379 بازدید | 21 پست

شوهرم۲۳سالشه چندبار خیانت دیدم ازش درحد مزاحمت وچت بوده چوت تو اژانس کارمیکنه خیلی بهش بدبین شدم بااینکه قول داد اننجام نده ومن بخشید

م همش توخونم به امید اینکه این ادم بشه قرص ترامادول هم مصرف می کنه خیلی حس خوانندگی داره دوست داره اهنگ بخونه من دوست ندارم این کارو انجام بده حس میکنم به زور بامنه واسه 

اینکه خودش راحت باشه وبه کاراش برسه ازصب تاشب یابیرون یافیلم می بینه به نظرتون باکاراش کناربیام بزارم اهنگ بخونه یانه حس می کنم این وسط من فقط یه کلفت وکزتم که اون به کاراش برسه منم اذیت کنه تا ادم بشه به نظرتونجدابشم یابمونم خستم به خدااا

خداجون اون زمانی که قسمت میدونی یه نی نی نازو سالم بهم بده ...آمین😘

آدم بی لیاقت بی لیاقته دیگه 

مگه چند بار زندگی میکنی و چقدر زنده ای ک بسوزی و بسازی

شب تاریک و ره باریک و ما مست/قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت/وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آدم بی لیاقت بی لیاقته دیگه  مگه چند بار زندگی میکنی و چقدر زنده ای ک بسوزی و بسازی

جداشم یعنی به نظرتون

2731

جداشدنه كه فعلانه اول ازش بخواه  ترامادولوترك كنه بعدچون سابقه خيانتم داره اصلااجازه نده آهنگ بخونه چون مرداهمينجوري اعتمادبه سقف دارن اينجوري ديگه فك ميكنه ديگه يه شخصيت مهمه و....خلاصه جوگيرترميشه واسه خيانت اين موردوديدم كه ميگم،،بعدباهاش حرف بزن واسه تووقت بزاره وتاخيالت اززندگيتون راحت نشده بچه دارنشو

خودت چند سال داري، واقعا با اين سن كي وقت كرده اينهمه خيانت كنه بعد ازدواج 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

دوتا راه برای خودت ترسیم کردی بمونم و بسوزم و بسازم یا جدا شم

راه سومی هم هست

رشد کن بزرگ شو خودتو ارتقا بده

شوهرت که بیست و سه ساله اس احتمالا خودتم هنوز خیلی جوونی و فرصت زیاد داری

به نظر من زندگی بعداز طلاق برای یک زن خیلی سخت  خداهد بود

مردم با دید بد نگاه می کنند قضاوت می کنند و محکوم می کنند

بدون طلاق راه خودتو برو درس بخون شغل پیدا کن 

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
جداشدنه كه فعلانه اول ازش بخواه  ترامادولوترك كنه بعدچون سابقه خيانتم داره اصلااجازه نده آهنگ ب ...

اخه هنوز ۲۰سالمه قول زیاد داده تاعملش فاصلس خستم فقط بلده حرف بزنه مادرم میگه مردا همشون خیانت کارن باز تو باین زندگی کردی بمون ببین چی میشه اما میترسم عمرم بره اخرشم اون به رویاهاش وخیانتاش برسه منم هیچی

به‌نظرم در وهله اول حتما باید همسرت به روان‌پزشک مراجعه کنه. اعتیاد به ترامادول خطرناکه. اقدام به جدایی هم بستگی به شرایطت داره. اگر استقلال مالی یا حمایت مالی خانواده را داری خب گزینه‌ی منطقی به‌نظر می‌رسه. 

دوتا راه برای خودت ترسیم کردی بمونم و بسوزم و بسازم یا جدا شم راه سومی هم هست رشد کن بزرگ شو خودتو ...

اخه نه میزاره برم سره کار نه خودش به فکرهمنه

به‌نظرم در وهله اول حتما باید همسرت به روان‌پزشک مراجعه کنه. اعتیاد به ترامادول خطرناکه. اقدام به جد ...

گوش نمیده ازاین حرفا خودخواه تره اره پدرم پشتمه

دوسته خوبم

بهتره مشکلاتتونو دقیق تر نگاه کنید 

ما نمیتونیم از زندگی یه طرف مقابل 

یه قفس براش بسازیم و توی اون قفس نگهش داریم

تا یه وقت ، خدای نکرده ، دست از پا خطا نکنه ...

شما اول از همه اعتماد ب نفس خودتونو ببرید بالا 

بعدم از مشاور مشورت بگیرید برای قضیه مصرف ترامادول ایشون

این آقا سن شون کمه

تجربه ای ندارن

درست مثل شما

بهتره اگر ازدواجتون با راهنمایی مشاور نبوده

حداقل الان ، برای ادامه زندگی تون 

با فرد آگاه مشورت کنید 

ک بعدا پشیمون نشید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....