2737
2739
عنوان

میگن دخترت رشدش خیلی کمه

463 بازدید | 41 پست

سلام دختر من نه ماهشه و وزن تولدش ۲۸۰۰ و الان ۷۲۰۰هرجا میرم میگن خیلی کوچولو مونده تو روحیه ام خیلی تاثیر بدی گذاشته انقدر که دلم نمیخواد برای عید جایی برم😒

شیرخودتو میدی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ب نظر من اصلا برات مهم نباشه اگه طبق نموداره اصلا خودتو ناراحت نکن

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اگه از نظر دکترش مشکل نداره و توی نموداره اصلن اهمیت نده

هرکی هم هرچی گفت خیلی رک بگو لطفا در این مورد نظر ندین یا صحبت نکنید ناراحت میشم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه