2737
2739
عنوان

کیسه صفرا

463 بازدید | 11 پست

سلام من مادرم سونو گرافی کرده و گفتن که داخل  کیسه صفراش شن یا سنگ وجود داره خیلی هم درد داره  و قرار MRI  بکنه می خواستم بپرسم ایا کسی تجربه ای در این زمینه داشته؟ و  دکتر خوبی که در این زمینه تخصص داشته باشه سراغ دارین؟ و این که ایا با دارو درمان میشه یا تنها راهش جراحی و یک دکتر خوب جهت جراحی لطفا معرفی نمایید. ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من عمل کردم کیسه صفرامو ۹تا سنگ داشت که یکیش ۱۳ میلی متر بود

ممنون از پاسخ گوییتون میشه لطف کنید بگید عملش چه جوری بود بعد عمل درد داشتید یا نه چند روز بیمارستان بستری بودید و اگر دکتر خوب می شناسید معرفی کنید

2731
منم صفرام سنگ داشت لاپراسكوپي كردم 

ممنون از پاسخ گوییتون میشه لطف کنید بگید عملش چه جوری بود بعد عمل درد داشتید یا نه چند روز بیمارستان بستری بودید و اگر دکتر خوب می شناسید معرفی کنید

ممنون از پاسخ گوییتون میشه لطف کنید بگید عملش چه جوری بود بعد عمل درد داشتید یا نه چند روز بیمارستان ...

عزیزم من لاپاراسکوپی کردم یک شب موندم درد زیادی نداشت قابل تحمل بود بعدشم که یه مدت نباید غذای چرب مصرف کرد در کل عمل سختی نیست من ۶سال درد میکشید در حدی که بستری میشدم

هوا خواه توام جآنا و میدانم که میدانی 
عزیزم من لاپاراسکوپی کردم یک شب موندم درد زیادی نداشت قابل تحمل بود بعدشم که یه مدت نباید غذای چرب م ...

چرا زودتر عمل نکردین یعنی دکتر نمی تونستن بیماریتون تشخیص بدن که 6 سال درد کشیدین

چرا زودتر عمل نکردین یعنی دکتر نمی تونستن بیماریتون تشخیص بدن که 6 سال درد کشیدین

اره فکر میکردن درد معدس حتی آندوسکوپی هم کردم آخرشم خودم متوجه شدم 

هوا خواه توام جآنا و میدانم که میدانی 
2738
اره فکر میکردن درد معدس حتی آندوسکوپی هم کردم آخرشم خودم متوجه شدم 

سلام عزیزم خوبی؟ میتونی توصیح بدی دردت چجوری بود؟ بعد چه غذاهایی اینجوری میشدی؟ منم همش تشخیص معده میدن برام ولی خودم جدیدا حس میکنم صفرام باشه چون بعد خوردن غذای چرب و تخم مرغ اینا خیلی درد دارم

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

خانما من هر وقت سوار ماشین میشم حالت تهوع میگیرم میگن اگه کیسه صفرامو عمل کنم این حالتام از بین میره درسته اگه عمل کنم ضرر نداره؟؟

لطفا منو تو تاپیک های مفید و فان و خانه داری تگ کنید ممنون