2733
2739
عنوان

بچه ها حالم خیلی گرفته س

218 بازدید | 18 پست

میخواستم همسرمو واسه روز عشق خوشحال کنم و جشن بگیرم

ودوستامونو دعوت کنم

دیروزم با دخترم ک 3ماهشه رفتیم پیاده روی توی منیریه یه ست خوشکل لباس ورزشی دیدم براش چون باشگاه میره دوست داره میپوشه

بعد داشتم شب با دختر خالم توی تل هماهنگ میکردم ک چطوری جشن بگیرم و کاراشو بکنم چون دخترم کوچیکه سخته یکم اینم بگم تو این 6 سال ک از ک میگذره از ازدواجمون تا حالا از این کارا نکردم براش ولی اون اکثرا همیشه خوشحالم میکنه

بعد یهو گوشی رو قاپید از دستم همه پیاماموونو خوند هرچی اسرار کردم جون هیوا دخترمو قسم خوردم گفت میخوام یکاری بکنم خرابش نکن حالمو نگیر و اینا گوش نکرد داد زدم سرش گفتم اه اصلا لیاقت نداری ب جهنم بخون...

بعد رفتم تو دستشویی گلی گریه کردم ک نفهمه و صورتمو شستم و اومدم با هم قهریم از دیشب

حالم خیلی گرفتس

ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟

همسرم عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشکال نداره کاش اینجوری نمیگفتی  من که تا حالا موفق نشدم همسرم و سورپرایز کنم همیشه متوجه شده& ...

آره منم نتونستم هیچوقت

قهر ما بیشتر از نصف روز نمیشه اصلا

ناراحت اون نیستم

ناراحتم ک چطوری حالا سوپرایزش کنم

همسرم عاشقتم  
آره منم نتونستم هیچوقت قهر ما بیشتر از نصف روز نمیشه اصلا ناراحت اون نیستم ناراحتم ک چطوری حالا س ...

کیک بگیر 

کادویی رو هم که میخواستی بگیری و بگیر 

میزو تزیین کن 

شام مورد علاقش و درست کن 

مطمعن باش خودشم خیلی ناراحته مخصوصا وقتی متوجه شده میخواستی سورپرایزش کنی 

وقتی بیاد خونه جو خونه رو ببینه کادو و شام و کیک و اینا خودش خوب میشه 

فقط آخر شب بهش  بگو که دوست داشتی سورپرابزش کنی و اون لحظه که متوجه شده خیلی ناراحت شدی 

کیک بگیر  کادویی رو هم که میخواستی بگیری و بگیر  میزو تزیین کن  شام مورد علاقش و د ...

کیک و بادکنک و تزیین میز و ژله و ایجور چیزا ک تو برنامم بود

بادکنک های قرمز

وژله قلبی

وشامم ک رژیمه واسه مهمونا جدا باید بزارم واسه اونم جدا

لباس خوشگل هم تن دخترم میکنم

ولی ناراحتم ک همه جزییاتو تو پیاما با دختر خالم گفتیم اونم خوند بدجنس

همسرم عاشقتم  
2738
کیک و بادکنک و تزیین میز و ژله و ایجور چیزا ک تو برنامم بود بادکنک های قرمز وژله قلبی وشامم ک رژی ...

ناراحت نباش 

اشکال نداره من که همیشه برنامه هام لو میره 

ولی کاره خودم و میکنم 

کلی هم همسرم خوشحال میشه با این که همه چی و میدونه 

ناراحت نباش  اشکال نداره من که همیشه برنامه هام لو میره  ولی کاره خودم و میکنم  کل ...

خوشحال ک میشن ولی سوپرایز یچیز دیگس

حالا میدونه قراره دختر خالم اینام بیان

همسرم عاشقتم  
دیگه فک نکنم طرف گوشیت بره  مخصوصا نزدیک مناسبت ها

خخخخ آره 

وااای آخه چرا خوند 

هنوزم یادش میوفتم کلی حرص میخورم ک چرا صبر نکردم وقتی اون خونه نبود این هماهنگی هارو کنم

همسرم عاشقتم  
2706