2733
2734
اهان پس فعلا همون رو بده تا وزن گیریش خوب پیش بره  انومالی رو چهار هفته دیگه باید برم  ف ...

انشالا ک سالم و سلامته عزیزم😚

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
مشکل دیگه ای هم که از بعد از اقدام برام پیش اومده اینه که هر ماه 5 روز پریودم جلو افتاد و این ماه که ...

عزیزم از این ب بعد خیلی عقب جلومیشه و این نشانه اینه ک رحمت داره خودشو واسه بارداری اماده میکنه.تو فقط اقدام کن و ب این چیزا اهمیت نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها یادتونه گفتم قفسه سینم درد گرفت ب شدت جوری ک رفتم بیمارستان امروز صبح هم دوباره اینجوری ...

رحمت داره ب قفسه سینه ت فشار میاره باید تحملش کنی تا زایمان.نگران نباش

سلام به همگی من 34 سالم هست و 3 ماهه که تو اقدامم قبلش رفتم دکتر و ازمایشات لازم رو دادم و مشکلی وج ...

زوده برای دکتر رفتن خانومی.۶ماه بشه بعدش بری خوبه

2731
به نظرتون لازمه برم دکتر. شوهرم میگه برو. خودشم نیست. دکترم برا چهارشنبه بهم نوبت داده. الان خوبم یک ...

عصری زنگ بزن مطب دکتر از شرایطتت بگو اگه لازم دونست بهت میگه حتما امروز بری پیشش اگه نه که سر وقتت میری

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
سلام به همگی من 34 سالم هست و 3 ماهه که تو اقدامم قبلش رفتم دکتر و ازمایشات لازم رو دادم و مشکلی وج ...

متفورمینت رو همچنان به مصرفش ادامه میدادی چون اقدامی برو دکتر بگو تنبلی داری بهت یه دارویی بده تا تحریک بشه تخمدانت احتمالا قبلا که رفتی قصد اقدام نبودی که دارو نداده بهت

2740
قربونت بشم اره واقعا سخته اما چ میشه کرد.دختر منم روزا کلا میخوابه ولی شبا تا صبح بیداره.توبیداره.تو ...

اره خداروشکر شبا میخوابه فقط دو شب اذیت کرد که متوجه شدم وقتی تخم مرغ میخورم نفخ میکنه و بخاطر دلدرد نمیتونه بخوابه

فقط دارم مرغ و گوشت چرخکرده میخورم

اول که از بیمارستان اومد دکترش گفت تا شیرت زیاد شه روزی ۳۰ سی سی بهش شیر خشک بده دو سه روز دادم بعد دیدم شیر خودم زیاده دیگه بهش ندادم دکترشم گفت خوب کاری کردی 

اره خداروشکر شبا میخوابه فقط دو شب اذیت کرد که متوجه شدم وقتی تخم مرغ میخورم نفخ میکنه و بخاطر دلدرد ...

اره ب منم گفتن همین مقدار بدم.روزی ۵بار الانا...شیرم انگار بر نداره سیرش نمیکنه.همش دهنش بازه شیرخشک ک میخوره خوب میخوابه

مامان ها یه سوال مهم دارم تو نی نی پلاس قسمت پیامهای روز به روز نوشته بود بعضی آزمایش ها ی بارداری سوزن تو رحم می کنن؟!!!قضیه اش چیه؟یعنی واسه غربالگری ها سوزن تو رحم می کنن😱😱خیلی وحشتناکه

ین بود متنش👇

این منظورش آمینوسنتزهست که الان دیگه به جاش سل فری میگیرن . آمینوسنتز اینجوره از مایع دور جنین نمونه میگیرن واسه بررسی اختلالات کروموزومی کسایی که غربالگریشون مشکل داره میفرستن سل فری یا آمنیو . من انجام دادم اصلا چیز وحشتناکی نیس فقط وقتی مایع از شکمت میکشه بیرون دلت یه جوری میشه

2706