2733
2739
اره منظمن دکتر میگه تا پنج روز جابه جایی طبیعیه

آره اما همین 5 روز تاخیر در زمانی که داری برای بارداری اقدام میکنی یه عالمه استرس میده به آدم. من همچنان استفاده از برنامه premom و کیت بارداری رو پیشنهاد میکنم

ازمایش داده همون اول که شروع به اقدام کردیم دکتر براش نوشت خدارو شکر موردی نداره بعد تخم گذاریم رو ه ...

خوب پس همه چی رو بلدی. فقط یه چیزی رو کنترل کن. اینکه چند روز بعد از تخمک گذاریت پریود میشی. نرمالش 14 روزه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم عزیزم انشاالله که زود نوبت ماهم میشه مرسی میخونمش انشاالله که جواب میده ولی میترسم از خدا به ...

منم همینطور. میگم خدایا همه چیز زندگیمو سپردم به خودت. من در راستای علایقم تلاش میکنم اما اتفاق افتادن یا نیوفتادنش رو فقط خودت میدونی که به صلاح هست یا نه

2731
وای بنیتا جان منم اینطور میشم ورم میکنه وحشتناک  عرق کاسنی و نعنا خوردم کمی البته زیاد نه خیلی ...

خواهشا تو بارداری قبل از خوردن عرقیات هم یه سرچ بکنین. کار خوبی کردی کم خوردی  

🌺 اقدامی های تایپیک🌺

🔸1368hr(حمیده)؛ ۳۱س، ۵ ماه اقدام،موعد ۷ مهر

🔹mohadesehhhhhhhh؛ ۲۵س،۳ ماه اقدام،موعد ۱۱ مهر 

🔸نیلوفرچ؛۲۴س،۸ ماه اقدام، موعد ۱۵ مهر

🔹همتاااااا؛ ٢٧ساله، ۶ ماه اقدام، موعد ۱۵ مهر

🔸نداجونی177؛۳۲س،۸ ماه اقدام،موعد ۲۰ مهر

🔹mahsae؛۳۴س،۱۹ ماه اقدام،موعد ۱ آبان

🔸sseeaa(سپیده)؛ ۳۵س،۱۵ ماه اقدام،موعد ۲۹ مهر

🔹رستاخانومی؛ ۲۱س،۹ ماه اقدام،موعد ۳ آبان

🔹نفيس_جون؛۲۷س، ۲ ماه اقدام،موعد ۱۴ شهریور

🔸ماووووی؛ ۳۱س،۴ ماه اقدام،موعد ۲۷ شهریور

2740
واقعا ؟ من یجا خوندم هزینه تعیبن جنسیت ۲۰تومن میشه

نه عزیزم‌ اون برای ivf هستش که جنین تشکیل میدن 

برای iui فقط اسپرم هایی جنسیتش مد نظرتون هستو جدا میکنن بعد تزریق میکنن ولی احتمال بارداری کمتر میشه چون تعداد اسپرما کمتر شده

خوب پس همه چی رو بلدی. فقط یه چیزی رو کنترل کن. اینکه چند روز بعد از تخمک گذاریت پریود میشی. نرمالش ...

این خیلی جالبه چون من روز ۱۳ سیکلم تخم گذاریمه با سونوواژینال هم چک کردم ولی سیکلم ۳۰ روزست

2706