2733
2734

دوستان؟ یه سئوال

عذر خواهی میکنم از همگی، من سه ساعت پیش لکه خون دیدم ولی علائم دیگه ای هم ندارم، پس فردا هم موعدم هستش، امکان داره پری زودتر اومده باشه؟🤦‍♀️

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز عصری خسته از سرکار رسیدم خونه

خیلی دل درد داشتم و ببخشید حس خیس شدن داشتم که فکر پری شدم رفتم دیدم ترشح سفیده

یه بیبی همون موقع گذاشتم؛ به نظر شما چیزی روش دیده میشه؟ لطفا یه بررسی بفرمایید

الان ۲۸ پری هستم و الان ۳ ماهه که ۳۰ روزه شدم

الانم تخمدان راستم تیر میکشه

2731

من یه هاله کمرنگ میبینم، الآن باز نگاه کنیم لطفا ببینین پررنگ تر نشده؟

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
من یه هاله کمرنگ میبینم، الآن باز نگاه کنیم لطفا ببینین پررنگ تر نشده؟

من خودم یه هاله کمرنگ دیدم؛ توی عکس خیلی واضح نیست؛ هرچند به نظرم نمیشه مطمئن بود؛ لطفا دوستان نظرتون رو بگید؛ اگه پریود نشدم، میزارم سه شنبه صبح هم دوباره چک میکنم که روز موعدم هست

2738
استرس و دیگر هیچ منم بی بی چکم ۱۷ مهر منفی شد ولی با ۵ روز تاخیر ۲۳ مهر پریود شدم

آره منم استرس زیاد داشتم ولی تاخیر واقن بده من خیلی کم‌پیش میومد تاخیر داشته باشم ولی ماه هایی که ورزش میکردم پریودم سروقت بود

آیتاجون ولی من برعکس شما ماه قبل ک اقدام داشتم ۴ روز زودتر شدم.اینکه عقب میندازی و بعدش پری میاد خیل ...

انشالله ،آخه جلو انداختنم میگن باعث میشه دیواره رحم نازک بشه البته من اینجور شنیدم ولی خب عقب انداختن هم‌نشونه تنبلیه😭

2706