2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ختم اَمن یوجیب 🤲

ماهی _کوچولو۵

آیتا گلم 

غزال ۷۷۱۰

nini دوم 

برگ 

saradlnini

بچه ها هرکی دوست داشت بگه اسمشو تو لیست ذکر امن یوجیب بزارم به ترتیب لیست برای هرکس ۲۰۰ تا امن یوجیب می خونیم 

انشالله هممون حاجت روا بشیم 🤲

فرشته جون فقط اگه دیدی بچه خودشوسفت میکنه حتمابرین پیش دکترمن فکرمیکردم طبیعیه.نگران نباشین دوستان باردارنگفتم که استرس بگیرین فقط دردودل کردم باهاتون.ممنونم ماهی عزیزم به دعای خیرتون محتاجم.نه باران جون اصلانمیدونم علتش چی بود

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
2731
سلام به همه دوستای خوبم.من دیشب ساعت یک وسی توهفته۲۷و۵روززایمان کردم پسرم تودستگاهه وبه دعای تک تک ت ...

واي شوكه شدم نفس جون خوشحالم گل پسرم بدنيا اومده ولي كاش بيشتر ميموند تو دلت 

فقط براش دعا ميكنمممم زودتر حالش خوب بشه دكترا چي ميگن؟البته بگما منم شهياروو گفتن٢٠روز ميمونه ولي ٤شب تو دستگاه بود ٣شب تو بخش 

شير مادر خيلي بهش دادم از روز سوم كه شير دادن فقط شيرخودمو ميدادم زيادم ميدادم خودم ميموتدم اونجا و بهش ميدادم شيرتو هي بدوش قطع نشه 

اميدمون به خدائه نفس 

چرا اينجوري شد اخه؟ميدوني كه حال اين روزاتو كامل ميفهمم

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم
سلام دوستان دیروزازعصریهودردم گرفت فکرکردم برطرف میسه تاهشت شب صبرکردم دیدم فرق نداره رفتم اورژانس ز ...

قد و وزن نيني چقدر بود نفس؟؟؟

انشالله اين روزاي پر استرس تموم ميشه عزيزدل خاله عجول بوده ميخواسته زود مامانو ببينه 

مياد زود بغلت پسرامون عجولن نفس

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم

غزال جون😚؛ فرشته جون😚 و آیتا جون😚 

ممنونم از گفتن تجربیات و راهنمایی و دلگرمیتون💞

دیروز بعدازظهر رفتم حموم و شب ساعت ۱۰ و نیم احساس کردم خیس شدم ؛ رفتم ببینم چیه! دیدم بعله اولین لکه پریودی😔😢 بعد از ۴ روز تاخیر 

همون یه لکه تا الان بوده؛ منتظرم خونریزی شروع بشه😭

خدایااا شکرررت👨‍👩‍👧
ختم اَمن یوجیب 🤲 ماهی _کوچولو۵ آیتا گلم  غزال ۷۷۱۰ nini دوم  برگ  saradlnini ...

از کی شروع میشه ؟ 

لطفا تاریخ و اسم کسی که قراره براش دعا کنیم رو مشخص کن که هماهنگ باشیم

خدایااا شکرررت👨‍👩‍👧
2738
غزال جون😚؛ فرشته جون😚 و آیتا جون😚  ممنونم از گفتن تجربیات و راهنمایی و دلگرمیتون💞 دیروز ب ...

عزیزم انشالله ک فقط در حد ی لکه بوده باشه.زود استرس نگیر

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
دیر نیس ماهی یبار هممون در طول روز وقت آزاد داریم میتونیم زودتر بخونیم مثلا هفته ای یه نفر یا دوسه ر ...

پس هفته ای یه نفرو دعا میکنیم.تعداد ذکر بیشتر میشه بهتره.عزیزم جای منو با برگ عوض کن اون واجب تره😚

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2706