2777
2789
ن 😔جفتش ی ماک بود Rodes

عزیزم ناراحت نباش. یکم دیگ صب کن. اگ پریود نشدی برو دکتر. من تا پنج روزم عقب انداختم موقع اقدام. فاز بارداری گرفته بودم. انشالله هرچی خیره برات پیش میاد

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماری ۳روز دیگه به امید خدا نی نیت میاد توی بغلت😍😍ان ساءا... زایمان خوب و راحتی داشته باشی .دعا یاد ...

سلام عزیزم خوبی ؟ 

نی نی  ناز خوبه؟ 

اره تا هفته دیگه اخرشه ولی هیچ علائمی ندارم 

سونو زده ۱۸ 

دکترم گفته ۱۵ 

حتما یادتون هستم چه اونایی که در انتطار نی نی هستند و چه مامان های باردار گلی مثل تو 😘💝😘

دوستان عزیز یه سوال دارم.من یک سال و نیم هست که متاهل هستم و تو این یکسال تقریبا هر بار بدون هیچ روش جلوگیری با همسرم معاشقه داشتم

فقط اینکه آخر هربار خودم رو جوری شست و شو میدم که همه چی تخلیه شده باشه

میخواستم بدونم عایا طبیعیه یا شاید اگر تخلیه هم نکنه به مشکل بخورم بعدها برای بارداریم؟؟

مهسا حالا من فکر میکنم ربطی نداره، این لیست خیلی هاشون بعد یکی دو بار رفتند و دیگه به تایپیک سر نزدن ...

آره از این نظر بهش نگاه نکرده بودم. خدا رو شکر. ایشالا همه به خواسته های دلشون برسن.

ن منم تا هشت هفته اصلا پررنگ نشد بعدشم نزدم. مال بعضیا پررنگ نمیشه بارداری دبگ مبارکه برو از بده

وای جدی عزیزم؟ این بیبی اش مارک مدیکور بود... میدونی اون ماه 3 تا روژان زدم هر سه تا هاله انداخت اما مدیکور اصلا بعد با 6 روز تاخیر پری اومد... حالا این ماه مدیکور هاله انداخته   

توکلت علی الله فهو حسبه
برو تست بده چون ممکنه باردار باشی ولی تستت پر رنگ نشه.

وای چقدر جالب...من فکر می کردم حتما باید خط پر رنگ باشه اخه انقدر توی این تاپیکا دیدم طرف با هاله باردار نبوده سر همین شک کردم

توکلت علی الله فهو حسبه
سلام عزیزم خوبی ؟  نی نی  ناز خوبه؟  اره تا هفته دیگه اخرشه ولی هیچ علائمی ندارم ...

ممنون فدات شم الهی شکر 

به امید خدا

علائمش یهویی میاد توی فکرش نرو

ولی وسایلاتو جمع کن آماده باشه هر روزم دوش بگیر

معبودم شکرت 💝

سلام بچه ها من دوتا بیبی چک زدم هفت روز ب پریودم مونده جفتشون هاله انداختن اولیش ویور بود دوروز قبل زدم امروزم مدیکور میخام برم ازمایش ب نظرتونم زوده یا برم دوره هامم ۲۱ روزس

خدایا نی نی سالم بهم بده  
2801