2703
2553
مامان ها یه سوال مهم دارم تو نی نی پلاس قسمت پیامهای روز به روز نوشته بود بعضی آزمایش ها ی بارداری س ...

بنیتا من انجام دادم یادت نیس؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🌺 اقدامی های تایپیک🌺 🔸1368hr(حمیده)؛ ۳۱س، ۵ ماه اقدام،موعد ۷ مهر 🔹mohadesehhhhhhhh؛ ۲۵س،۳ ماه ...

یه چیزی که برام جالبه اینه که معمولا اونایی که سنشون زیر 30 سال بوده تو همون دو سه ماه اول اقدام باردار شدن. آفرین که زود اقدام میکنین  

یه چیزی که برام جالبه اینه که معمولا اونایی که سنشون زیر 30 سال بوده تو همون دو سه ماه اول اقدام بار ...

مهسا حالا من فکر میکنم ربطی نداره، این لیست خیلی هاشون بعد یکی دو بار رفتند و دیگه به تایپیک سر نزدند اکثرا هم زیر سی بودند، 

حالا دختر عموی من سی دو سالش بود با یه اقدام باردار شد. خب اونایی که زود باردار میشن که اصلا گذرشون به این تایپیک نمی خوره

اینو گفتم که یه وقت فکر نکنی چون بالا سی دیر نتیجه میگیری

ما کل فامیلمون دختر و پسر تا به یه استقلال فکری و مالی نرسند ازدواج نمی‌کنند واسه همین سن ازدواج بالاست، شکرخدا هیچ مورد نازایی هم نداشتیم 

2720
میدونم انجام دادی تست رو اما گفتم نکنه همه غربالگری ها اینجوری باشن دخملت چطوره

ن عزیزجان واسه مواقع خاص این ازمایش انجام میشه.دخترمنم خوبه خداروشکر😊

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
حتما برو فشارت خوبه؟

سلام گلی آره. والا نرفتم چون دیگ تکرار نشد برام. الان زبر دلم درد میکنه  حالت پریودی دم ب دقه هم پام تو دسشویی. انقدم ترشح دارم یعنی روزی صد بار لباس زیر عوض  میکنم اگ لباس زیر نپوشم خارش میگیرم. 😞😞😞تااین نی نی بیاد منو دق میده.حالا ناشکری نمیکنم اما شوهرمم پیشم نیست کلا یکم کلافه شدم. حوصلم سر رفته. تازه من یک ماههههه دیگ دارم خوش به حالت اخرای بارداری هستی انشالله تا آخر این هفته نی نی ت بیاد

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
2714

سلام مامانها من فردا موعدمه...پریروز یه بیبی زدم همون موقع یه هاله ی خیلی خیلی کمرنگ انداخت..امروز که میشد 48 ساعت بعدش هم زدم...ولی بعد یه ساعت باز یه هاله ی خیلی خیلی کمرنگ انداخت... باردار نیستم درسته؟ چون اگه بودم باید بعد 48 ساعت پر رنگ تر میشد..

توکلت علی الله فهو حسبه
سلام گلی آره. والا نرفتم چون دیگ تکرار نشد برام. الان زبر دلم درد میکنه  حالت پریودی دم ب دقه ه ...

واقعا ماه آخر سخت میگذره منم خیلی اذیت شدم اره دیگه بخاطر ترشحات ادم هی باید عوض کنه میتونی با دکترت مشورت کنی و بخوای بهت مشاوره بده باتوجه به وضعیتت. 

دعا کن زایمان خوبی داشته باشم . 

سلام مامانها من فردا موعدمه...پریروز یه بیبی زدم همون موقع یه هاله ی خیلی خیلی کمرنگ انداخت..امروز ک ...

ن منم تا هشت هفته اصلا پررنگ نشد بعدشم نزدم. مال بعضیا پررنگ نمیشه بارداری دبگ مبارکه برو از بده

واقعا ماه آخر سخت میگذره منم خیلی اذیت شدم اره دیگه بخاطر ترشحات ادم هی باید عوض کنه میتونی با دکترت ...

امروز میرم دکتر. انشالله هرچه زودتر ز بهترین نحو زایمان کنی

بچه ها من هنوز پریود نشدم ولی بی بی چکم بازم منفیه چرا؟ منکه پریودیام منظم منظم بود ممکنه عوارض hcg ...

بی بی چک مارکهای مختلف امتحان کردی 

2706