2733
2739
عنوان

از ساری کسی هست....

864 بازدید | 14 پست

سلام.شب همگیتون بخیر

کسی هست که ساری زندگی کنه یا اطلاعاتی در موردش داشته باشه؟؟؟

چند تا سوال داشتم در مورد خیابون شفا که تو بلوار خزر آباد( دریا)  هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله😊ما خزریم😁

سلام عزیزم.خیابون شفا چجور جاییه؟شفا نوزده رو بلدی؟خونه نوساز متری ۲۱۰۰ خوبه اونجا؟ دسترسیش به مرکز شهر سخت نیست ؟

من خودم ساکن ساری نیستم بخاطر همی نمیدونم چجور جاییه؟

2731
سلام عزیزم.خیابون شفا چجور جاییه؟شفا نوزده رو بلدی؟خونه نوساز متری ۲۱۰۰ خوبه اونجا؟ دسترسیش به مرکز ...

شفا جای خوبیه و قیمت خونه هاشم بالاست!البته اولاش ولی تهش دیگه خیلی خوب نیست!شفا ۱۹ نمیدونم اولاش میشه یا نه!امسال کلا قیمتا خیلی رفته بالا،اگه نزدیک خیابون باشه اره قیمتش خوبه!تا مرکز شهرم یه ماشین میره!یعنی از میدون ساعت تا خود شفا یه ماشین میخوره!تا خزرم ۵دقیقه راهه

اگه کمکی خواستی شفا به ما نزدیکه میتونم از املاک اونجا برات پرس و جو کنم😊

ممنونم از راهنماییت.خودمم نمیدونم کجای شفاست فقط میدونم.نبش خابون اصلی سر شفا نوزده.اونجا خونه خریدیم.فعلا سند نخورده تو مرحله نبایعه نامست...شک دارم جاش خوبه یا نه..چون وقت کم داشتیم..زیاد نگشتیم

کلا شفا چند تا کوچه داره؟ 

2740
ممنونم از راهنماییت.خودمم نمیدونم کجای شفاست فقط میدونم.نبش خابون اصلی سر شفا نوزده.اونجا خونه خریدی ...

احتمالا اولاش باید باشه!چون شفا خیلی خیابونش درازه و فگر کنم باز تهش به یه کمربندی دیگه میخوره!ما پارسال دنبال خونه میگشتم شفا زیاد مورد دیدیم ولی جای خوبیه نگران نباش!ایشاا... به سلامتی بیاین و مستقر شین!کمکی خواستی بهم بگو حتما😊😗

احتمالا اولاش باید باشه!چون شفا خیلی خیابونش درازه و فگر کنم باز تهش به یه کمربندی دیگه میخوره!ما پا ...

شما خودتون کجا میشینید؟

ممنونم.لطف داری 

فعلا سنندجیم

باید پول رهنش جور کنیم تا سال دیگه.سر ماه مستاجر میاد میشینه توش ۴۵ تومن رهن دادیم..

شما خودتون کجا میشینید؟ ممنونم.لطف داری  فعلا سنندجیم باید پول رهنش جور کنیم تا سال دیگه.سر ...

ما میدون خزریم عزیزم!ایشاا... جور میشه میایین اینجا همشهری ما میشین😊

اومدی ساری دیدی منطقه رو؟همه چی دم دست هست،از درمانگاه بگیر تا لباسفروشی و غذاخوری!

پزشک خانواده ما مطبش سر شفاست

ما میدون خزریم عزیزم!ایشاا... جور میشه میایین اینجا همشهری ما میشین😊 اومدی ساری دیدی منطقه رو؟همه ...

دعاکن که انشاءالله هرچه زودتر 

همسرم سارویه..بخاطر همین میخوایم بیایم اونجا اما من ساری رو خیلی کم میشناسم.همسرم هم چون حدود ۱۰ سال که ساری نبوده به قول خودش خیابونا خیلی تغییر کرده

ممنونم از راهنماییات دوست خوبم

شبت بخیر😊😙😚😗😍😘

دعاکن که انشاءالله هرچه زودتر  همسرم سارویه..بخاطر همین میخوایم بیایم اونجا اما من ساری رو خیل ...

الهی آمین🙏اره این چند وقته شهردار خوبی داشتیم خیلی به ساری رسید!بازم هر وقت سوالی یا کاری داشتی بدون تعارف بهم بگو!خوشحال میشم بتنونم بهتون کمک کنم،چون راهتون دور شاید رفت و امد سخت باشه براتون!😗😙

الهی آمین🙏اره این چند وقته شهردار خوبی داشتیم خیلی به ساری رسید!بازم هر وقت سوالی یا کاری داشتی بدو ...

ممنونم عزیزم لطف داری‌.چشم هروقت سوال داشتم مزاحمت میشم.

تقاضای دوستیمو قبول کن که راحتتر پیدات کنم.ممنون

.

2706