2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

این بازیگرحمیدفرخ نژاد نوشت: «از صحبت‌های چند تن از داوران محترم جشنواره فیلم فجر چنین بر می‌آید
که عدم رضایت از مضمون فیلم ترویج خشونت اجماع کلی داوران به صرف نظر از داوری سایر رشته‌های فنی
و بازی بازیگران این فیلم استوار گردیده، این نگاه برای حذف یا حضور کلی یک فیلم در پروسه رقابت بعهده هیئت انتخاب اس
ت نه هیئت داوری، یا مثلا در صورت عدم رضایت هیت داوری
از مضمون یک فیلم میتوان در بخش فیلمنامه یا بهترین فیلم، اثر مذکور را از گردونه رقابت حذف کرد.

برخورد داوران جشنواره با فیلم لاتاری خارج اصول تعریف شده داوری و ارزیابی اثار راه یافته
به بخش مسابقه و بدعتی خطرناک برای ارزیابی سایر عوامل تولید یک فیلم است که باید جدا از مضمون اثر و با نگاه فنی مورد ارزیابی قرار بگیرد.»

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!

دیشب صدرعاملی که یکی از داورا بوده،توی برنامه ی هفت گفت از فیلمش خوشش نیومده

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

هیئت انتخاب فرق داره با هیئت داوری

هیئت انتخاب انتخابش کردند اما داوری حتی زحمت دیدن رو به خودشون ندادند به بهانه های مختلف مثل خشونت(والله تیزر فیلم اول جشنواره بیشتر خشونت داشت مغزهای کوچک زنگ زده)، محتوای نامناسب و ..

تازه شنیدم اکران عمومی هم نمیدنش

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
تا ندیدیم نمیشه گفت فقط شنیدم به صحنه‌های دبی خیلی اعتراض شده.چون مروج خشونت بوده. نظرات سایت سلام ...

ممنون 

اما خب باز جای بحثه اگر مروج خشونت بود چرا وارد جشنواره شد؟😑

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!

داستان قاچاق دختران ایرانی به دبی بوده انگار

که توش دشمن خارجیو موجب این کار میدونستن

صدر عاملی هم گفته چون به دشمن خارجی حمله شده از بخش فنی حذفش کردیم

البته من نه مراسم رو دیدم نه برنامه های موازیش رو 

فقط اخبارش رو پیگیری کردم تا حدودی 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706