2737
2739
چشم عزیزم حتما تو اتاق عمل برا شما و همه ی منتظرا آیت الکرسی میخونمو صلوات میفرستم امیدوارم خدا دعاه ...

وای قربونت برم فردا عمل داری؟ تورو جون عزیزت برای من دعا کن برای دخترم و شوهرم که کارش بگیره .خیر ببینی یادت نره منو ها . اسممو توذهنت بزار مامانه حلما توروخداااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم😍😍😍

بس موقع زایمانت برا مادر شدن منم دعا کن .انشالا با کمترین درد و استرس بچه تو سالمو سلامت بزرگ کنی.یادت نره ها حتما دعام کن😢😢😢

به زودی به امید خدا منم تیکر بارداری میزنم 😮لطفا یه صلوات برا مادر شدنم بفرستین
2728
چشم عزیزم حتما تو اتاق عمل برا شما و همه ی منتظرا آیت الکرسی میخونمو صلوات میفرستم امیدوارم خدا دعاه ...

سلام التماس دعا خیلی زیاد...

زایمان خوبی داشته باشی

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
نه اون میگه اینکارا جواد بازیه عشقم میریم لس آنجلس برات عروسی میگیرم تو کشتی😀😁😁😁

جوادبازی کلمه جالبی نیس‌عزیزم. مترادف های خیلی بهتر و درست تری هس

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2738

استاتر جان تاجت قشنگه ولی ی بار تل رو هم امتحان کن من عکاس عروسها بودم ی زمانی. توی عکسها تل قشنگتر خودشو نشون میده تا تاج. حالا واسه عقدت تل بزن تفاوتشو متوجه میشی بعد واسه عروسیت تصمیم بگیر کدوم رو استفاده کنی

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

من دوستش دارم❤❤❤

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم

خیلی خوشگله .ملکه اییه...ان شاالله خوشبخت بشی.

سرعقدت هم برای من دعا کن تانی نی دارشم.

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
2706