2733
2734

پسر چهارماهم دو روزه که شیر خیلیییی کم میخوره و فقط میخاد بخوابه. ۴، ۵ ساعت پشت هم میخابه بدون شیر. بیدارم میشه شیر نمیخوره. یکم دست و پا میزنه دوباره میخوابه.چک کردم تب نداره. آبریزش بینیم نداره. به نظرتون سرماخوردگیه؟ باید ببرمش دکتر؟

بعضی روزا بچه هااینجوری میشن دختر منم یه روزایی اینجوری میشه اما 2 روز پشتِ هم تابحال نشده صبر کن اگر فردا هم اینجوری بود ببرش دکتر

آره میتونه سرماخوردگی باشه

اگر بیخواب و بیقرار هم بود شیر نخوردنش رو میگفتیم رفلاکسه اما بچه های ریفلاکسی زیاد نمیخوابن و بیشتر بیقرارن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه منم ۴ ماهشه چند روز روزا شیر نمیخوره مگه اینکه خواب باشه خواب آلود ده روز سرما هم خورده دکتر هم نبردیم امروز بردیم واکسن بزنه دکتر دید گفت نه سرما خورده دارو داد 

تو هم حتما قبل واکسن نشون دکتر بده سرما نخورده باشه 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2731

من بچم حدودای یکماهگی اینطوری‌شده بود خیلی ترسیدم بردم بیمارستان قندشو‌چک کردن خوب‌بود خداروشکر همونجا بیدار شد شروع کرد ب شیر خوردن خخخ میگفتن اینکه چیزیش نیس 

مواظب باش قندش نیفته عزیزم بیدارش کن،شاید خیلی گرم نگهش داشتی اینطوری شده

بچه من ۳۸ روزه .

مشکلم اینه .همش شیر میخواد.شیر زیادم واسه کولیکش بدارش میکنه😢

قبلا بچه ت اینجوری نبود استارتر.اگر بینیاش کیپ نشده و تب نداره.نترس چیزی نیس ان شاءالله. 

بچه منم ۴ ماهشه چند روز روزا شیر نمیخوره مگه اینکه خواب باشه خواب آلود ده روز سرما هم خورده دکتر هم ...

یعنی خواب آلودگیش بخاطر سرماخوردگی بوده؟ دیگه چه علائمی داشت؟

2738
یعنی خواب آلودگیش بخاطر سرماخوردگی بوده؟ دیگه چه علائمی داشت؟

نه گلو درد و آبریزش یکم تب داشت یه کم هم سرفه میکنه 

اصلا نمیفهمم چطور سرما خوردگی هست یه ماه سرما خوره یه روز خوبه یه روز بینی ها گرفته و گلوش خس خس میکنه امروز دیگه دکتر گفت نیاز به دارو داره  

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
من بچم حدودای یکماهگی اینطوری‌شده بود خیلی ترسیدم بردم بیمارستان قندشو‌چک کردن خوب‌بود خداروشکر همون ...

نه اصلا گرم نگهش نداشتم. اتفاقا شوفاژارم خاموش کردم. خونه دماش عادیه

چرا این روزا هرکیو میبینم میگه بچم شیر نمیخوره؟؟😒 پسر من ۴ماه و نیمه ی مدت ک سرما خورده بود کمتر شیر میخورد و کمتر وزن گرفت ولی فقط همون موقه بود و الان مث اول خوب خوب میخوره

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
2706