2733
2739

من جای جوشام عمیق نیست رفتم دکتر گفت میکرونیدلینگ باید تو فصل پاییز و زمستون انجام بشه... میخواستم انجام بدم گفت تا عید دو جلسه بیشتر نمیشه انجام داد و بقیه جلسات میفته مهر سال بعد😕

‌از ی متخصص دیگه پرسیدم گفت اگ مراقبتهای لازم انجام بشه و خیلی جلو افتاب نری میشه انجام داد

هفته دیگه میخوام برم انجام بدم

💕عشق من همسرم💕 نفس من دخترم💕
من جای جوشام عمیق نیست رفتم دکتر گفت میکرونیدلینگ باید تو فصل پاییز و زمستون انجام بشه... میخواستم ا ...

من برای منافذ بازم میخوام برم، جلسه ای چند قراره انجام بدی شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله من انجام دادم.ميكرونيدلينگ انجام دادم فركشنال هم انجام دادم.شايد سي درصد بهتر شد.

عزیزم میکرونیدلینگ جلسه ای چند انجام دادی؟ و اینکه آیا صورت زخم میشه ؟ چون سوزناش شنیدم نیره تو پوست

2738

[QUOTE=53742563]عزیزم میکرونیدلینگ جلسه ای چند انجام دادی؟ و اینکه آیا صورت زخم میشه ؟ چون سوزناش شنیدم نیره تو پوست[/QUOTEفكر كنم دويست بود.صورت زخم ميشه اما كم.يعني اصلا زخمي ديده نميشه فقط ملتهب ميشه  دو سه روز.شايدم يكي دو روز.

من دو جلسه تا الان انجام دادم خودشون بی حسی میزنن جلسه اول درد داشتم جلسه دوم بهش گفتم بی حسی بیشتر برام زد خوب بود تا سه روز به طرز وحشتناکی خشکه و پوسته پوسته میشه که به پوسته هاش نباید دست بزنی من فقط روی گونه هام رو انجام دادم برای منافذ باز صورتم. و با ماسک بیرون میرم چون اصلا بدون ماسک نمیشه بیرون رفت تو خونه هم ترمیم کننده و هم زینک اکساید میزنم الان بعد از دوجلسه کمی بهتر شده پوستم ولی به من گفت پنج جلسه احتیاج داری از من جلسه ای صد تومان فقط گونه ها رو میگیره

من دو جلسه تا الان انجام دادم خودشون بی حسی میزنن جلسه اول درد داشتم جلسه دوم بهش گفتم بی حسی بیشتر ...

پس پوست ملتهب میشه، منم فقط رو گونه هام منافذ باز دارم، دو تا دکتر گفتن میکرونیدلینگ انجام بده،ولی میترسم پوستم خراب شه، یا اثرش موقتی باشه

2706