2733
2734
عنوان

خال گوشتي نوزادم كنار گوشش

10950 بازدید | 42 پست

خانوما تورو خدا اگه ميدونين يا تا حالا ديدين از اين موارد كمكم كنين دارم دق ميكنم ، دخترم ٣ روزه دنيا اومده كنار گوشش يه خال گوشتي داره اين درمان داره ؟ 

تيكرواسه تولد دخترمه ،من به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد   

عزیزم عکس بذار ببینیم 

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی

تولدش مبارک عزیزم، خوش قدم باشه

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم حتما حالت ارثی داره. اگر از نظر زیبایی میگید ناراحتید بزرگتر شد برید با لیزر بسوزونید  

2738

عزیزم این منگولیه چیزه مهمی نیست وقتی بزرگتر شود میتونی برش داری   اینقد ناراحت نباش  اگه چیزه مهمی بود دکتر بهت میگفت    آخیییییی    

ما دوتا نی نی دوقلو داریم یکیشون از این منگوله ها داره اونو نشونشون کردیم   

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
عزیزم این منگولیه چیزه مهمی نیست وقتی بزرگتر شود میتونی برش داری   اینقد ناراحت نباش  اگه ...

الان بر ميدارن ؟ دليلش چيه ؟ از چيه ؟

عکست خیلی  واضح نیست عزیزم

دختر منم وقتی دنیا اومد کنار شقیقه ش یه خال گوشتی کوچیک و نازک بود یبار خودش با ناخن زده بود کنده بودش دیدم داره خون میاد بعدم دیگه خوب شد

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"
نوه عمو بابامم اینشکلیه اونم دختره عب نداره بابا چیز مهمی نیس که خداروشکر کن سالمه

كاريش نكردن اونا ؟ چرا ليزر نكردن ؟

الان بر ميدارن ؟ دليلش چيه ؟ از چيه ؟

یه چیزه ااضافست مثه خال  زمینه ارثی یا ژنتیکی داره  ولی اصلا نگران کننده نیست ما توی اقوام چندتایی اینجوری بودن که واسع یکیشون تو صورتش هم داشت بچه که یکم جون گرفت برش داشتن ماله اون چندتا منگول بود 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2706