2733
2734
عنوان

مشكوك شدممممم خيلييي...

439 بازدید | 33 پست

من خيلي دوست دارم تو كار همسرم كنجكاوي كنم و سر در بيارم مخصوصا كه كلا آدم زبليه بيشتر حرصي ميشم و باز هم مخصوصا اين مدت كه اومدم تاپيكهاي خيانت رو خوندم دوباره اون حس توم قوي شده،ميخوام يك بار براي هميشه قشنگگگ رصدش كنم بعد ديگه خيالم راحت شه كه چيزي نيست كه از من پنهان كرده باشه،فقط راهس رو نميدونم چطوري چكش كنم يا چطوري  سر از كارش دربيارم فقط اينكه از من خيلي تيزتره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه به چیز بدی خدایی نکرده برخورد کنی؟ یا اعتماد شوهرت به تو با توجه به تیزی اون از بین بره میخوای چه کار کنی؟

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

کلی عرض میکنم البته

با چک کردن و مچ گرفتن

فقط طرف مقابل  زرنگ تر میشه و حواسشو بیشتر جمع میکنه ....

اگرم کسی بخواد کاری رو انجام بده

میده....

اگرم نخواد .... نمیده ... 

حالا چ ما کنجکاوی کنیم و چ نه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
مگه به همسرتون شک دازین؟ چیزی ازش دیدی؟

كلا خيلي زود به زود گوشيش رو پاك سازي ميكنه كلاااا

بعد هم اينكه هر از چند گاهي خيلييي ديگه بي توجه ميشه بهم 

از همون اول اينطوري بودااا

هي كه اعتراض ميكنم يه مدت خوبه دوباره به روال قبل بر ميگرده

2706