2733
2734
عنوان

بیمارستان شریعتی تهران

31488 بازدید | 28 پست

سلام خانوم گلی ها

خانوما کسی توی بیمارستان شریعتی تهران سزارین کرده؟؟؟لطفا اگه کسی بوده درمورد بیمارستان وکادر بیمارستان ورسیدگیشون منو راهنمایی کنه نگرانم😢

یه دکتر خوب هم بهم معرفی کنید لطفا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بیمارستان دولتی دیگه ای میشناسید تو منطقه غرب که آدم زیر دست رزیدنتها نره؟😢

عزیزم اینا همش حرفه خواهرشوهر منو متخصص عمل بااینکه برا زایمان طبیعی رفته بود ولی خیلی شلوغه.منم میخواستم برم اونجا فقط بخاطر شلوغیش نرفتم وگرنه خواهرشوهرم خیلی تعریف میکرد.

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
عزیزم اینا همش حرفه خواهرشوهر منو متخصص عمل بااینکه برا زایمان طبیعی رفته بود ولی خیلی شلوغه.منم میخ ...

راستش هزینه بیمارستان خصوصی رو ندارم که برم برا همین خیلی استرس دارم ونگرانم دکترخودمم هم فقط توی بیمارستان عرفان هستش میگه خودت یه بیمارستان دولتی انتخاب کن برو😢😢

راستش هزینه بیمارستان خصوصی رو ندارم که برم برا همین خیلی استرس دارم ونگرانم دکترخودمم هم فقط توی بی ...

عزیزم بخدا واسه بیمارستان دولتی حرف در میارن من انقدر که اینجا درمورد زایمان تو دولتی اینجا بد شنیدم برا زایمان که رفتم اشهدمو خوندم ولی بخدا الان دولتیا عین خوصوصی ان تو برو اونجا تشکیل پرونده بده همون دکتری که پیشش پرونده تشکیل دادی عملت میکنه توی بیمارستانی که من زایمان کردم اینجوری بود بیمارستان من تو شهریار بود

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
2740

من یه بار بخاطر خونریزی ادراری به حالت مرگ رفتم بیمارستانای دولتی یکیش شریعتی بود هیچکدوم ندیدن منو گفتن اگه خونریزیت بخاطر سقط بود پذیرشت میکردیم.چقد گریه کردم چقد نامزدم داد و بیداد کرد طفلی جنازه منو هی کشید این بیمارستان اون بیمارستان اخرم رفتیم یه جای خصوصی هیچ وقت یادم نمیره دکترا حتی یه مسکن نمیدادن بهم حتی نگاهمم نمیکردن خدا لعنتشون کنه

لطفا درخواست دوستی ندید
گلم من پرستار هستم از رو هوا نمیگم کاملا از چم و خم بیمارستانها مطلعم

من ونجارو نمیدونم از خواهرشوهرم شنیدم ولی بیمارستان منم دولتی بود خیلی خوب بود 

2706