2737
2739
عنوان

اسکارلتم بیایین اگه بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مرگ راحتی داشته دوستت؛ خدا رحمتش کنه انشاا...

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2728
با صلوات ادم خوابش نميبره با فكر بدون دق دقه خوابش ميبره برات صلوات فرستادم 

بیشتر برای دوستم میخواستم😔😔😔

دلم اروم نمیگیره

هی میگم نکنه به فاتحه و صلوات احتیاج داشته باشه😔😔😔😔

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
قلب منم شب که میشه یاد خاطرات ۱۲ سالم با دوستم میفتم از یه طرف ناراحت میشم از یه طرف فکر مرگ خودم ...

وای عزیزم    شما  کجایی ؟ یکی  از  همسایه های   ماهم  همینطوری   شد    طفلک   جوون  بود   تازه ازدواج   کرده  بود   شب خوابید  چند ساعت بعد گفتن   سکته  کرده

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
متاهل بود؟!

مجرد😔😔😔

تازه رفته بود تو ۲۰ سال😔😔😔😔

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
وای عزیزم    شما  کجایی ؟ یکی  از  همسایه های   ماهم  همینطوری &n ...

دوستم مجرد بود

2740
نگفتن   چی  شده ؟آخه  بدون  دلیل ؟😔

ایست قلبی تو خواب

خدابیامرزتش   چقدر  زیاد   شده   مرگ اینجوری     .... منم   میترس ...

منم دقیقا از ترس و استرس ۲ شبه قلبم تیر میکشه شبا موقع خواب

اصلا سابقه نداشتم

ترس از چي؟؟؟  ادم ميميره راحت ميشه 😭

از یهویی مردن

هزار و یک کار نکرده دارم😔

منم دقیقا از ترس و استرس ۲ شبه قلبم تیر میکشه شبا موقع خواب اصلا سابقه نداشتم

ترسیدی   عزیزم   منم  همسایمونو  دیدم  اینجوری  شدم   ...   نگران   نباش    هرکسی  روز مرگش   از قبل  تعیین   شده    بلاخره  هم   همه  میمیریم    ...   من   از اینکه   گناهکارم  خیلی  بیشتر در  عذابم   😔این  دنیا   جهنم   اون دنیام  جهنم 😢

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
2706