2733
2734
عنوان

اسکارلتم بیایین اگه بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پستت و خوندم موهاي تنم سيخ شد  چرا ؟؟؟  اين حرف خيلي بده هميشه راهي هست تا بخشيده بشي

من   خودمو   نمیتونم   ببخشم  وای  ب حال خدا و    دیگران...😔

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
2731
ترسیدی   عزیزم   منم  همسایمونو  دیدم  اینجوری  شدم   ...   ...

منم دقیقا از گناهام میترسم 

وگرنه دل به این دنیا نبستم 

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
میفهمم  چی  میگی  کاملا  درک  میکنم 😢

از بس خودم گناهکارم و میترسم از شب اول قبرم

از وقتی دوستم مرده تند تند براش فاتحه و صلوات میفرستم میگم نکنه بهشون احتیاج داشته باشه😔😔😔فک میکنم همه مثل خودمن😔😔😔

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
2740

سلام اسكارلت جان.تسليت ميگم .از دست دادن دوست اون هم به اين صورت بشيار سخته.اميدوارم زندگى اون جهانى بسيار بسيار سعادتمندانه داشته باشه دوست شما.و همه ما رو هم خداوند عاقبت بخير كنه.همه ما بايد طبق گفته معصوم در حالت بين خوف ورجا يعنى ترس واميد باشيم.يعنى تري از عذاب الهى كه به خاطر گناهانمون هست ،و اميد به رحمت بيكرانه خدا كه از درياى بزرگى و رحمت اوست.كه صد البته اين اميد بيشتره چون عظمت پروردگار با بزرگى گناه ما قابل قياس نيست.

سلام اسكارلت جان.تسليت ميگم .از دست دادن دوست اون هم به اين صورت بشيار سخته.اميدوارم زندگى اون جهانى ...

ممنونم مهربونم😍😍😘😘😘

2706