2733
2739
عنوان

ایا رابطه جنسی یک روز درمیون تو بارداری ضرر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196894 بازدید | 45 پست
سه ماهه اول باید محتاط بود
چون خیلی مشکلات از جمله سقط و عفونت رحمی و لکه بینی تو هفته های اول رایجه ! دکترا هم معمولا زنا رو تو این دوره از نزدیکی منع میکنن

من خودمم میل جنسیم تو بارداری بیشتر از قبل شده ولی چون میبینم همسرم منطقی قبول کرده که نباید زیاد رابطه داشت منم به روش نمیارمو

سعی میکنم به خاطر پیشگیری از خطرات احتمالی همون هفته ای یک بار یا ١٠ روز یک بار رابطه باشم . البته ببخشید اینو میگم یه جا خوندم بهتره

اسپرم مرد وارد بدن زن شه! یعنی حلوگیری طییعی انجام بگیری

من محو خدایم و خدا آن منست ...هر سوش مجوئید که در جان منست
سلطان منم و غلط نمایم بشما...گویم که کسی هست که سلطان منست ( مولوی)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای ادم تو حالت عادی هم نزدیکی زیاد براش مشکل افرین می شه چه برسه به بارداری دکترا هم هفته ای یه بار به شرط اینکه لکه بینی یا هیچ مشکل خاص دیگه نداشته باشی اونم با رعایت زیاد مجاز می دونن من خودم به خاطر نزدیکی که همسر رعایت نکرد یه سقط تو 1 ماهگی داشتم
2728
عزیزم من هفته 38 هستم و تا دو روز پیش هفته ای 2-3 بار رابطه داشتم. ضرر که نداره واسه روحیه خودت و شوهرت خوب هم هست. این دو هفته باقی مونده رو هم به خاطر کمردرد تصمیم داریم رابطه نداشته باشیم . فقط از دکترت هم بپرس دهانه رحمت بسته شده کاملا یا نه.
Lilypie Premature Baby tickers
کلا تا زمانی که دکتر ممنوع یا محدود نکرده اشکالی نداره.این حرفا هم که ال میشه بل میشه اشتباه.رحم که تو واژن نیست.بچه که تو واژن نیست.اینا همه خرافاته.البته رابطه با نظر دکتر .
واقعا به حاله بعضی ها تو بارداری حسرت میخورم....البته ناشکری نمی کنم...خدارو شکر !من حتی اجازهاستفاده از پله رو هم ندارم....بخاطر سقط هایی که داشتم....خدارو خیلی شاکر باشید
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
2738
دکتر من بهم گفت در صورتیکه بهت فشار نیاد و اذیت نشی تا ماه 8 هم می تونی نزدیکی داشته باشی. اتفاقأ خیلی خوبه که آدم ارتباطش رو تو این دوران با شوهرش حفظ کنه، چون باعث ایجاد محبت بیشتر بینشون می شه .
شوهر من که همش می گه می ترسم به بچه ضرر بزنه این کار و از دستم در می ره! :))))
www.iam2person.blogfa.com

من اولین بارداریم هست.و الان هفته نهم هستم.هفته های اول میلم کم شده بود ولی الان احساس میکنم بیشتر دوس دارم رابطه داشته باشم.همسرم خیلی مراعات میکنه و هوای من و نی نی رو داشته.از ابتدای بارداری تا الان هم انگشت شماره رابطه داشتیم.ولی برای اینکه شوهرتون احساس تنهایی نکنه بدون دخول هم خوبه ک به نقطه اوج برسه.شما میتونید

شوهرمنم اینجوریه دکترگفته نزدیکی نکن اگرم باشه پیشگیری هفته۵ام ولی شوهرم خیلی میلش زیادشده میگه خواستنی ترشدی همشم بخودت برس تاتغییرکوچیک کنم تلافی میکنه برای منم میلم بیشترشده ولی سعی میکنم خودم ارضانشم ولی اون ارضاشه موندم چکارکنم خب اولویت شوهرمه هرچندنی نی هم نیومده شده همه زندگیم

خدایا بخاطر همه چی شکر
2706