2733
2734
عنوان

شیرینی دانمارکی ماریا + عکس

82398 بازدید | 1531 پست

ارد : 1 پیمانه . خمیر مایه : 1 قاشق غذا خوری 

شیر ولرم : یک سوم پیمانه . تخم مرغ : 1 عدد 

شکر : 25 گرم . روغن مایع : یک سوم پیمانه

وانیل کمی

اول کرم دانمارکی رو درست کنید بزارید کنار تا خنک بشه .

حالا خمیر مایه و میریزیم تو کاسه با شکر و شیر گرم شده رو روش میریزیم پنج دقیقه بزارید کنار تا عمل بیاد. بعد روغن و تخم مرغ و کمی میزنیم به مواد قبلی اضافه میکنیم حالا ارد و الک کنید به مواد اضافه کنیم و ورز میدیم تا یه خمیر نرم و یکدست حاصل بشه شاید به ارد بیشتری نیاز باشه در حد چند قاشق چون جذب ارد ها فرق میکنه 

یکم ورز میدیم خمیر نباید به دست بچسبه تو این مرحله نیاز به استراحت نداره 

حالا مثل شکل خمیر را به شکل توپ در میاریم 

چهار قسمت میکنیم .هر قسمت و با وردنه به شکل مستطیل درمیاریم و بعد نوار های باریک باریک میبریم روی هر نوار کمی کرم میزاریم و اونو رول میکنیم 

میزاریم تو سینی حتما حتما دو ساعت استراحت کنه یه پارچه نازک بندازید روش تا خشک نشه 

بعد روشو زرده تخم مرغ با برس میزنیم و کنجد میپاشیم طبقه وسط با دمای 180

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ممنون بابت دستورش هنرمند😘

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

برای کرم دانمارکی هم نصف لیوان اب  با چهار  قاشق شکر و کمی وانیل و دو قاشق ارد 

همه رو باهم مخلوط کنید بزارید روی حرارت کم تا غلیظ بشه همین 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706