2737
2734
عنوان

بچه ها روتختی خریدم سوال دارم

1055 بازدید | 20 پست

بچه ها من هفته قبل پنج شنبه و جمعه با ادمین یه کانال کالای خواب صحبت کردم یه مدل پسندیدم. شنبه صبح پولو واریز کردم.

مدلی که من پسندیدم 330 بود یه جفت بالش اضافه هم خواستم که 35 تومن بود. روی هم 365 واریز کردم.

حالا شنبه ظهر ادمین پیام داده که مدلتونو عوض کنین این مدلو موجود نداریم. گفتم چرا؟ من که باهاتون اوکی کردم گفت بعد از 20 روز مرخصی زایمان تازه رفتم شرکت و خبر نداشتم و از این حرفا...

منم یه مدل دیگه پسندیدم گفت میشه 400 در حالیکه همین مدلو جمعه گفته بود 330. بهش گفتم شما که گفته بودین 330 چرا حالا میگی 400. گفت اون مدل لحافیه 330 ولی مدل کاوردارش 400 میشه. گفتم من هیچ رقمی نمی تونم اضافه تر واریز کنم. اگه با همون 365 بهم این مدل کاوری رو میدین که بدین اگرنه پول منو پس بدین. گفت باشه بالشایی که می خواستی رو حذف می کنیم این سرویسو برات می فرستیم که شامل هفت تکه بود. کاور لحاف، لحاف، کاور تشک و چهارتا روبالشی.

حالا سفارشم 5شنبه رسیده ولی دوتا روبالشی کم داره یعنی کلا دوتاروبالشی داره. زنگ زدم بهشون گفت واسه ادمین بفرستین. به ادمینم گفتم پی امو دیده ولی جواب نمیده تماسم می گیرم جواب نمیدن. به نظرتون باید چیکار کنم؟ پیگیری فایده ای داره یانه؟

بچه ها ببخشید خیلی طولانی شد

من هيچ وقت به خريد اينترنتي اطمينان ندارم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اونا اگه وجدان داشتن همچین کاری نمیکردن. پس دیگه پیگیری بی فایدست. از همون اول معلوم بوده کاسه ای زیر نیم کاسه است. اگه هم خرید اینترنتی میکنید . از این به بعد پولو درب منزل تحویل بدید اگه جنس اوکی بود. جاهایی مثل دیجی کالا باز یکم مطمیین تره ولی در کل خرید اینترنتی ریسکه دیگه

2738

آخه تو سرویسش باید 4تا روبالشی می بود من نباید هزینه جداگانه واریز کنم. الانم دوتا روبالشی دارم ولی دوتا رو کم گذاشته. 

بهشم گفتم که من ریالی نمی تونم واریز کنم اگه موافقی بفرست اگرنه پولو پس بده که موافقت کرد.

حالا احتمالا با کم فرستادن دوتا روبالشی میخواد اون 35 تومنشو جبران کنه

خرید اینترنتی همینه

از سایت هایی خرید کن ک پولو درب منزل میگیرن

ولی خیلی بی وجدان بودن

بنظرم پیام بده بگو ابرتونو میبرم اسم سایتتون و کاری ک باهام کردین رو ب همه میگم😑

البته دروغ چرا من بودم بیخیالش میشدم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706