2733
2734

سلام من به تو يار قديمى 🤓

من موندم چراااا مردا وقتى ميخوان با همسرشون حرف بزنن،صداشون شبيه گُرازه🐗!ولى همون آقايون وقتى باهمكار خانومشون حرف ميزنند،صداشون شبيه خسرو شكيباييه؟🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام.خوش برگشتی

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
سلام پریسا خانم معامله گر و تریدر بورس خوبید؟ خوشحالم که دوباره تو سایت می بینیمتون

سلام اقای جوانمرد

بازار بورس این روزا چطوره 

3 میلیون خوبه واسه شروع ؟؟؟

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
2740
سلام بورس هر موقع بیای باید با دانش واردش بشی. بله اوایل با سرمایه کم معامله کنی بهتره.حتی میتون ...

من اطلاعی ندارم از بازار   نمیدونم چطوریه 

یه راهنمایی بکنید چقد ریسک داره کارش

شب همه دوستان بخیر و شادی ممنون که امدین ، کار خاصی نداشتم مدتی نی نی سایت نبودم می خواستم ببینم ورژن جدید برای صاحب تاپیک امکان جدیدی داره 

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بورس کلا ریسکه و باید ریسک پذیر باشی.سعی کن با سرمایه ای واردش بشی که اگه ضرر زیادی هم کردی برات مهم ...

من هیچ سر رشته ای ندارم 

سلام پریسا خانم معامله گر و تریدر بورس خوبید؟ خوشحالم که دوباره تو سایت می بینیمتون

مرسی ، شما خوبین ؟ منم از دیدنتون خوشحالم 

از معاملاتتون راضی هستین ؟ تونستین به هدفی که تو امضاتون هست برسین ؟

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

من هیچ سر رشته ای ندارم 

بدون دانش به هیچ وجه وارد بورس نشین سرمایتونو به باد می دین 

اگر واقعا علاقه مند هستین اول حداقل یک دوره آموزش ببینید بعد کم کم شروع کنید 

2706