2737
2739
عنوان

سقط وعوراض آن😔

199 بازدید | 28 پست

دوستای عزیزم سلام.توروخدا کمکم کنید.بعداینهمه سختی ورازو نیاز وتحمل حرف های مردم باردارشدم.ولی توهفته6سقط کردم.بعدسقط،تا40 روزپریود نشدم.وقتی پریود شدم تا10 روزطول کشید والان هم 10 روزبیشترنیست که پاک شدم ولی دوباره پریود شدم....😢😢😢😢😢خیلی نگرانم.به نظر شما طبیعیه؟؟؟؟کسی بوده مثل من 10 روزبعدپاکی دوباره پریودشه.....وای خدایا دیگه نمیکشم.توروخداتجربه هاتونو دراختیارم بزارید😢

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

اینقد ناراحتی نداشته باش خب بدنت در اثر همین نارامی ها ضعیف میشه اینطور واکنش نشون میده

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم سونو رفتی ؟بقایا نمونده ؟ البته بعد سقط تا دو سه ماه پریود بهم میریزه.خیلی بخودت برس قرص فیفول بخور آهن بدنت کم شده کلی میوه بخور بدنت بحالت قبل برگرده.

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
عزیزم سونو رفتی ؟بقایا نمونده ؟ البته بعد سقط تا دو سه ماه پریود بهم میریزه.خیلی بخودت برس قرص فیفول ...

آره سونوگفته هیچ چیز نمونده....ولی این بهم خوردگی عادت ماهیانه خیلی بده😦

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
عزیزم سونو رفتی ؟بقایا نمونده ؟ البته بعد سقط تا دو سه ماه پریود بهم میریزه.خیلی بخودت برس قرص فیفول ...

آره سونوگفته هیچ چیز نمونده..ولی این بهم خوردگی عادت ماهیانه خیلی بده😦

2740
راسته که میگن بعد اینکه بقایا دفع شد دیگه خونریزیت تموم میشه.

نمیدونم.....من که بقایانمونده ولی دوباره خونریزی دارم

اره من چند ماه هر 10 روز 3 روز خونریزی داشتم رفتم دکتر خوب شدم

بعدسقط اینطورشدین شما؟

اینقد ناراحتی نداشته باش خب بدنت در اثر همین نارامی ها ضعیف میشه اینطور واکنش نشون میده

وای توروخدادعا کنید چراغ خونم روشن شه توهمین روزا..خیلی سخته

نمیدونم.....من که بقایانمونده ولی دوباره خونریزی دارم

منم ۴ شنبه سقط داشتم شب که خیلی وحشتناک بود ولی فرداش یکم خونریزیم زیاد بود ولی بدونه لخته الانم که خیلی کم در حد روز سوم پریود نمیدونم طبیعی یا نه

آره سونوگفته هیچ چیز نمونده..ولی این بهم خوردگی عادت ماهیانه خیلی بده😦

عزيزم ناراحت شدم ايشالله به زودي دوباره باردار بشي و بسلامتي ني نيتو بغل كني منم دوتا سقط داشتم سره اولي پريودم يكم بهم ريخت ولي رفتم دكتر بهم مدروكسي پروژسترون داد خوب شدم توام نگران نباش برو دكتر بهت دارن بده 

منم ۴ شنبه سقط داشتم شب که خیلی وحشتناک بود ولی فرداش یکم خونریزیم زیاد بود ولی بدونه لخته الانم که ...

ان شاالله خیره.ممنون که اومدین جواب دادین

2706