2737
2734
عنوان

سمیهمیم جان گفتی چرا با من اینجوری رفتار میکنه بیا اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 81 پست
اره درست میگین ممنون، راستش تابحال کوچکترین رفتار بدی نکرده با هم اونقدر صمیمی نشدیم که بخام خیلی چی ...

مشخصه دختر خوبی هستی این بار باهاش صاف و صادقانه حرف بزن اصلا از یکی بخواه واسطه بشه باهاش حرف بزنه اگه خودت روت نمیشه اون اقا الان مجرد باشه به نظرم گناهش بیشتره تا اینکه این همه سال پای همسری که از نظر بیولوژیکی فوت شده بمونه والا همسرشم راضی نیست به این زندگی که داره ....من یکی رو میشناسم ۱۸ سال تو این وضع بود بعد از ۱۸ سال فوت شد الان مسئله مهم اینه که بری با اون اقا حرف بزنی و راز دلتو بگی بعدشم باهم برید مشاوره با خانمای مختلف هم مشورت نکن هر کس یه چیز میگه گیج میشی عزیزم ان شالا خوشبخت بشی ❤️

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط واسادم شوهرتو خیانت کنه بهت😁😁😁

ببینم بازم اینجوری صحبت میکنی😐

احتمالا خودتم خونه خراب کنی

آخه شنیدی که دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید😂😂😂😂

خدایایه هل بده بیوفتم ترکیه😁

آقا من در جریان نیستم(البته یه چیزایی دستگیرم شد ولی ب من چه😁)

فقط یه سوال🤔

آخرین کتابی که مطالعه نمودید رو با ما اشتراک بگذارید☺

مرسی اه😂

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂
2742
بیگ لایک عزیززززم😂😂👍👍👍

ازون عزیزما نباشه عزیزم😂😂😂😂❤️

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
با کوبیدن بقیه نمیشه متفاوت بود 

من کسیو نکوبیدم تاپیکم کاملا محترمانه بود وتوش قید کردم منظورم با همه خانما نیست گل من چرا به خودتون میگیرین میگن حرف رو بندازی وسط صاحبش بر میداره البته دور از جون شما شما خانم  مهربونی هستی گلم

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
ازون عزیزما نباشه عزیزم😂😂😂😂❤️

😂😂😂😂😂😂وای از اون عزیزم خوباس گمونم

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2740
آقا من در جریان نیستم(البته یه چیزایی دستگیرم شد ولی ب من چه😁) فقط یه سوال🤔 آخرین کتابی که مطالع ...

زن های مرگ مغزی اثری از سکی خطر هرروز تو کوچه ها میشینن سبزی پاک میکنن😂😂😂ببیند کی با زنش اختلاف داره تورش کنن

خدایایه هل بده بیوفتم ترکیه😁

اين خانوم تو تاپيكش يه بار گفت زندگي نباتي، يه بار گفت مرگ مغزي، يه بار گفت كما

اينا با هم فرق دارن

ولي وقتي حرف چند تا ميشه شما بدون هيچكدوم درست نيست

احتمالاً فقط نقص عضو پيدا كرده و دل آقا رو زده 

من کسیو نکوبیدم تاپیکم کاملا محترمانه بود وتوش قید کردم منظورم با همه خانما نیست گل من چرا به خودتون ...

نه عزیزم من حرفو برنداشتم  حرف درست و باید قشنگ گفت نه اینکه طوری گفت که واکنش برانگیز باشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
چقد عزیزمی شد تاپیک😅 تمام دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم عزییییییزم😂😂😂

تموم خوبا یک طرف تویک طرف عزیزم عزیییییزم

حالا🎻🎻🎻آهسته و پیوسته مهرت ب دل نشسته😂

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
نه عزيزم برعكس ي آقايي همسرش تو كماست  خانم سميهميم كاربر همين سايت با اون آقا دوسته

یعنی هیچ امیدی ه همسرشون نیست ؟‌

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706