2733
2734
عنوان

سمیهمیم جان گفتی چرا با من اینجوری رفتار میکنه بیا اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 81 پست

شوهراشونو‌ حفظ کنن؟!

من فک میکردم ادما فقط باید ادب و باد معدشونو حفظ کنن

مگه شوهر خودش بلد نیست خودشو حفظ کنه که ما حفظش‌کنیم

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پست یک خانمی رو تعطیل کردن  نمیدونم اجازه دارم بگم یا نه والا ادم از این خانمای اینجا میترسه&nb ...

بگو... من ندیدم تاپیکو..

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
2731
قضاوت بیجا نکردم شما خودتو انداختی وسط کسی با شما نبود عزیزممممم

عزیزمممممم نوشتی خانمای ایران مام ایرانیم خووو بنگلادشی ک نیسیم قضاوت کردی ما رو عزیزمممممممممم

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
قضاوت بیجا نکردم شما خودتو انداختی وسط کسی با شما نبود عزیزممممم

بابا میگی خانومای ایرانی ..خو من ایرانیم دیع ..عزیزممممم😂😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
ببخشيدا اگه دور از جون خودت يا خواهرت تو كما بوديد دوست داشتيد همسرتون اينكارو كنه و باز با اون خانو ...

جریان اینکه یه خانمی همسرش تو کماست و مرگ مغزیه و خانم با یه مرد دیگه ای آشنا شده ؟ درست متوجه شدم آریسا جان ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
شوهراشونو‌ حفظ کنن؟! من فک میکردم ادما فقط باید ادب و باد معدشونو حفظ کنن مگه شوهر خودش بلد نیست خ ...

بیگ لایک عزیززززم😂😂👍👍👍

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
شوهراشونو‌ حفظ کنن؟! من فک میکردم ادما فقط باید ادب و باد معدشونو حفظ کنن مگه شوهر خودش بلد نیست خ ...

هاها اینو خیلی خوب گفتید بنظرم این خانمها با این حرفها به شوهران خودشون توهین میکنن یا اعتماد جایی در زندگیشون نداره

پست یک خانمی رو تعطیل کردن  نمیدونم اجازه دارم بگم یا نه والا ادم از این خانمای اینجا میترسه&nb ...

حق دارید ولی خب جمع هم نبندید تاپیک به حاشیه میره 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
جریان اینکه یه خانمی همسرش تو کماست و مرگ مغزیه و خانم با یه مرد دیگه ای آشنا شده ؟ درست متوجه شدم آ ...

نه عزيزم برعكس ي آقايي همسرش تو كماست 

خانم سميهميم كاربر همين سايت با اون آقا دوسته 

خدايا شكرت 🌹💖